Oto ekstrawertyczne znaki zodiaku. Są duszami towarzystwa i uwielbiają, gdy dużo się dzieje

Niektórzy stronią od towarzystwa, są nieśmiali, a od wspólnego wyjścia wolą wieczór z książką. Inni z kolei bardzo łatwo nawiązują nowe znajomości i uwielbiają spędzać czas wśród bliskich. Są energiczni i otwarci, a samotność podcina im skrzydła. Poznaj 3 najbardziej ekstrawertyczne znaki zodiaku.

Wolne chwile najchętniej spędzają z przyjaciółmi, są pełni energii, dość pewni siebie i bezproblemowo nawiązują nowe znajomości. Gdy siedzą sami, niemal natychmiast im się nudzi, nie potrafią znaleźć sobie miejsca. Osoby spod tych znaków zodiaku są niezwykle towarzyskie i przebojowe, a obecność innych ludzi napędza ich do działania.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop na marzec - baran

Baran to prawdziwa dusza towarzystwa. Nie przepada za ciszą

Baran uwielbia przebywać w towarzystwie innych ludzi. Jest przebojowy i otwarty, dzięki czemu szybko nawiązuje nowe znajomości. Mówi dość głośno i sporo, gdyż nie odnajduje się w ciszy. Jest dowcipnisiem, jednak zdarza się, że czasami przekracza granice dobrego smaku. To najlepszy inicjator, który potrafi zorganizować niezapomnianą imprezę. Lubi, gdy coś się dzieje.

Klaudia HalejcioPiżama świąteczna Klaudii Halejcio. Podobne można kupić od 79,99 zł

Bliźnięta uwielbiają rozmawiać i spotykać się z najbliższymi

Bliźnięta są niezwykle charyzmatyczne i otwarte. Łatwo jednają sobie ludzi. Oprócz tego to niezwykli obserwatorzy, którzy wnioski zachowują dla siebie. Może niekoniecznie przepadają za przyjęciami i imprezami, jednak uwielbiają przeprowadzać długie, angażujące dyskusje i konwersacje. Chętnie, wraz z przyjaciółmi, odwiedzają nowe miejsca, w tym także bary i restauracje. Nie przepadają za samotnością, kochają rozmawiać z innymi.

Lew jest pewny siebie i uwielbia, gdy dużo się dzieje

Lew lubi, gdy wokół wiele się dzieje, a on jest w samym centrum zamieszania. To prawdziwy atencjusze! Oczywiście, nie ma nic złego na myśli, po prostu nie przepada za nudą. Jako pierwszy wychodzi z inicjatywą, ustala plan i angażuje ludzi dookoła w jego realizację. Kocha błyszczeć i zdecydowanie nie ma zbyt wielu kompleksów. Niestety, jego pewność siebie i skupienie na własnej osobie czasami potrafi przytłoczyć. Mimo to, trwając u jego boku, nie będziesz narzekać na nudę.

Więcej o: