Oto ekstrawertyczne znaki zodiaku. Są duszami towarzystwa i uwielbiają, gdy dużo się dzieje

Niektórzy stronią od towarzystwa, są nieśmiali, a od wspólnego wyjścia wolą wieczór z książką. Inni z kolei bardzo łatwo nawiązują nowe znajomości i uwielbiają spędzać czas wśród bliskich. Są energiczni i otwarci, a samotność podcina im skrzydła. Poznaj 3 najbardziej ekstrawertyczne znaki zodiaku.

Wolne chwile najchętniej spędzają z przyjaciółmi, są pełni energii, dość pewni siebie i bezproblemowo nawiązują nowe znajomości. Gdy siedzą sami, niemal natychmiast im się nudzi, nie potrafią znaleźć sobie miejsca. Osoby spod tych znaków zodiaku są niezwykle towarzyskie i przebojowe, a obecność innych ludzi napędza ich do działania.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop na marzec - baran

Baran to prawdziwa dusza towarzystwa. Nie przepada za ciszą

Baran uwielbia przebywać w towarzystwie innych ludzi. Jest przebojowy i otwarty, dzięki czemu szybko nawiązuje nowe znajomości. Mówi dość głośno i sporo, gdyż nie odnajduje się w ciszy. Jest dowcipnisiem, jednak zdarza się, że czasami przekracza granice dobrego smaku. To najlepszy inicjator, który potrafi zorganizować niezapomnianą imprezę. Lubi, gdy coś się dzieje.

Bliźnięta uwielbiają rozmawiać i spotykać się z najbliższymi

Bliźnięta są niezwykle charyzmatyczne i otwarte. Łatwo jednają sobie ludzi. Oprócz tego to niezwykli obserwatorzy, którzy wnioski zachowują dla siebie. Może niekoniecznie przepadają za przyjęciami i imprezami, jednak uwielbiają przeprowadzać długie, angażujące dyskusje i konwersacje. Chętnie, wraz z przyjaciółmi, odwiedzają nowe miejsca, w tym także bary i restauracje. Nie przepadają za samotnością, kochają rozmawiać z innymi.

Lew jest pewny siebie i uwielbia, gdy dużo się dzieje

Lew lubi, gdy wokół wiele się dzieje, a on jest w samym centrum zamieszania. To prawdziwy atencjusze! Oczywiście, nie ma nic złego na myśli, po prostu nie przepada za nudą. Jako pierwszy wychodzi z inicjatywą, ustala plan i angażuje ludzi dookoła w jego realizację. Kocha błyszczeć i zdecydowanie nie ma zbyt wielu kompleksów. Niestety, jego pewność siebie i skupienie na własnej osobie czasami potrafi przytłoczyć. Mimo to, trwając u jego boku, nie będziesz narzekać na nudę.

Więcej o: