57-letnia modelka skradła show, odsłaniając długie nogi na wybiegu. "Dla Pani czas się cofnął!"

Niedawno odbył się pokaz sławnego projektanta, Macieja Zienia. Była to świetna okazja dla wielu gwiazd do zaprezentowania się, a dla niektórych do sprawdzenia się na wybiegu. Całe show skradła 57-letnia Aneta Kręglicka w czarnej kreacji, która zachwyciła sylwetką i urodą.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W czwartek, 24 listopada miał miejsce pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Wydarzenie było okazją dla wielu celebrytek do zaprezentowania się. Pojawiła się m.in. Małgorzata Kożuchowska, Ada Fijał, Marina, Maffashion czy Edyta Herbuś. Dla wielu gwiazd był to również test, sprawdzenia się w roli modelki. Na wybiegu nie zabrakło: Pauliny Sykut-Jeżyny, Marii Dębskiej, Agnieszki Grochowskiej, lecz otwierająca pokaz Aneta Kręglicka skradła show.

Zobacz wideo Aneta Kręglicka tańczy na wakacjach

57-letnia Aneta Kręglicka otwiera pokaz Macieja Zienia. Co za widok!

Aneta Kręglicka okazała się gwiazdą czwartkowego pokazu Macieja Zienia. Modelka otworzyła pokaz i zachwyciła wszystkich. Miała na sobie czarne body i dopasowane spodnie wykonane z samej siateczki, których nogawki były zakończone frędzlami. Podczas chodzenia po wybiegu ozdobne elementy pięknie falowały. Stylizacja została uzupełniona czarną marynarką o fasonie oversize z kwiatową aplikacją oraz sandałkami na szpilce i dużą, pikowaną torebką.

 

Modelka wzbudziła wiele emocji wśród zebranych. W sieci pojawiło się wiele komentarzy!

Aktualnie Aneta Kręglicka ma 57 lat i od zdobycia przez nią tytułu Miss Polonia oraz Miss Świata minęło 33 lata. Obecnie modelka stale związana jest z modą i aktywnie działa w sieci. Pojawienie się jej na wybiegu wzbudziło wiele emocji, a goście nagrodzili jej występ głośnych aplauzem. W sieci pojawiły się takie głosy:

Pani to Ikona stylu, klasy i inteligencji.
Dla Pani czas się cofnął! Wow...chciałbym wyglądać jak Pani za parę lat.
Jak pani to robi, że tak młodo wygląda.
Piękne nogi!
 
Więcej o: