Doda odsłoniła brzuch w odważnym topie. Fani: "No kobieta jest niesamowita"

Doda podzieliła się kolejnym zdjęciem z podróży i zrobiła furorę na Instagramie. Tym razem gwiazda zapozowała ubrana w szorty i krótki top z wycięciem pod biustem. - "Widać, że ta miłość i ten wyjazd ci służą", "Cudna figura" - komentują fani.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co o wolności, feminizmie, seksie i brydżu myśli Renata Dancewicz?

Doda jest jedną z bardziej rozpoznawalnych kobiet w polskim show-biznesie, a mimo upływu lat jej popularność nie słabnie. Ku uciesze wielu fanek i fanów, artystka aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,5 mln osób, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. 

Doda zachwyciła kolejnym zdjęciem z wakacji. "Cudna figura"

Doda przebywa właśnie na egzotycznych wakacjach w Wietnamie, a na swoim instagramowym profilu zdaje relację ze swojej podróży. Ostatnio gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym zapozowała siedząc na łódce, ubrana w krótkie spodenki i odważny top. Po raz kolejny nie można oderwać wzroku od jej figury! - All I need is tình yêu hòa bình (Wszystko, czego potrzebuję, to spokojna miłość - przyp. red.) - napisała.

 

Pod postem pojawiło się wiele różnych komentarzy od fanek i fanów:

Miłość nie szuka poklasku... potrzebuje spokoju, aby dojrzewać. Tego życzę
Kobieta autorytet, moja królowa, posiadasz niesamowicie dobre serce i energię <3 zasługujesz na wszystko co najpiękniejsze!
Promieniejesz
Widać, że ta miłość i ten wyjazd ci służą
Pięknie wyglądasz
Jesteś przepiękna
Cudna figura
Piękne nogi
No kobieta jest niesamowita
Naprawdę naturalność to twoje życiowe imię

- czytamy. 

Sekret figury Dody. "Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki"

Mimo upływu lat piosenkarka nieustannie zachwyca swoim wyglądem i fenomenalną formą. Doda nie ukrywa jednak, że od lat przykłada ogromną uwagę do swojej diety. Od 15 lat nie je cukru, a nabiału unika od 6. Nie pije także alkoholu. - Dobre nawyki żywieniowe potrafią zdziałać cuda. Moje ojciec wpoił mi je od dziecka, a potem jako dorosła osoba pielęgnowałam je i z każdym rokiem doceniałam ten dar. Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki, ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu! Ruch dwa razy w tygodniu, dyscyplina, higieniczny tryb i dieta, która jest moim stylem życia, dała mi ten efekt - napisała pod jednym z postów na Instagramie.

Więcej o: