Megaokazja w Pepco! Ta torebka za 50 zł jest modna i praktyczna. Podobne w Sinsay i CCC

Klasa, szyk i ponadczasowość i to za niską cenę, na każdą kieszeń. Pepco oferuje torebkę typu tote, uniwersalną i elegancką. Podobne można znaleźć w Sinsay i CCC.

Istnieje wiele dobrych powodów, dla których warto kupić czarną torebkę. Po pierwsze pasuje do wszystkiego, jest uniwersalna i nigdy się nie nudzi. Po drugie, jest elegancka i klasyczna. Nigdy nie wyjdzie z mody. Po trzecie, czarna torebka jest bardzo praktyczna i łatwa do utrzymania w czystości. Można ją nosić do pracy, na spotkania biznesowe, na randki, na imprezy, czy po prostu na co dzień. Jednym z najpopularniejszych modeli jest torebka tote, sztywna, z krótkimi rączkami. Trend na nią lansowała już sama Audrey Hepburn! Popularna sieciówka miło zaskoczyła swoje klientki, oferując taki właśnie model w konkurencyjnej cenie

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Klasyk z Pepco. Ta torebka nie traci kształtu, a klientki bardzo ją chwalą

Ta torebka to połączenie prostoty z elegancją. Jej atutem jest też to, że jest sztywna, nie będzie się odkształcać i zawsze zachowuje fason. Jest czarna, zapinana na suwak i ma krótkie rączki. A z przodu złote logo producenta. I jak to w Pepco bywa, cena jest naprawdę zachęcająca. Torebka pochodzi od marki Sugarfree i jest efektem ich współpracy. Kosztuje 50 zł. 

TorebkaTorebka fot. Pepco

Klasyczne czarne torebki w Sinsay i CCC. Pakowna i funkcjonalne

Podobną torebkę można znaleźć w Sinsay, niewiele drożej, bo za 69,90 zł. To również model tote, wykonana z imitacji skóry. Ma pasek z regulacją długości, dwa uchwyty, zapięcie na suwak i zatrzask. Tak, jak i w przypadku torebki z Pepco, ma też złote detale. 

TorebkTorebk fot. Sinsay

Torebka utrzymana w tym stylu dostępna jest w CCC. Mieści format A4, jest wykonana z gładkiej ekoskóry i zamykana na zamek. Oprócz rączek ma długi, regulowany zamek, a w środku ma przegródki. Kosztuje 134,99 zł i można ją zamówić online. Występuje też w wariancie bordowym. 

TorebkaTorebka fot. CCC

Więcej o: