Pamiętasz zwyciężczynię pierwszej edycji "The Voice Kids"? Dziś ma 17 lat i robi światową karierę

Miała 12 lat, gdy wygrała pierwszą edycję programu "The Voice Kids Poland". Cztery lata temu zaczęła swoją karierę, a obecnie jest gwiazdą światowego formatu. Jak dziś wygląda 17-letnia zwyciężczyni popularnego talent show?

W 2018 wygrała program telewizyjny "The Voice Kids Poland" pod okiem Edyty Górniak. Dziś dziewczyna ma 17 lat i 1,3 miliona obserwatorów na Instagramie. Jak potoczyła się kariera nastolatki, która zwyciężyła w popularnym talent show?

Jak potoczyło się życie zwyciężczyni pierwszej edycji "The Voice Kids Poland"? Kariera nabrała tępa

Roksana Węgiel miała 12 lat, gdy w lutym 2018 roku wygrała program "The Voice Kids Poland". Dzięki temu przed młodą dziewczyną otworzyło się wiele drzwi, a kariera od razu zaczęła się rozwijać. Już pod koniec 2018 miała na swoim koncie kolejny sukces. Roksana Węgiel reprezentowała Polskę podczas Eurowizji Junior. Wykonała piosenkę "Anyone I Want To Be" i zajęła pierwsze miejsce. Od tej pory jej kariera znacznie nabrała tempa. Roksana zaczęła koncertować w Polsce i na świecie, a wszystkie rozgłośnie radiowe do dzisiaj chętnie grają jej muzykę.

 

Wygrała talent show i rozpoczęła karierę. Fani piszą wiele ciepłych słów

Wiele osób pamięta Roksanę jako uroczą 12-latkę, lecz dziś dziewczyna ma 17-lat i nie przypomina już dawnej siebie. Dorosła, zmieniła styl i z ogromną dojrzałością prowadzi swoją karierę. Fani piszą jej wiele miłych słów w mediach społecznościowych. Podkreślają, że Roksana wciąż jest skromną, uroczą dziewczyną, a dla niektórych bywa nawet motywacją i inspiracją.

Dziękuję, że zawsze mnie motywujesz!
Cudowna dziewczyna... I nie uderzyła Ci woda sodowa do głowy... Byłem kiedyś na Twoim występie i byłem zachwycony. Tym, jak cudownie śpiewasz ale też Twoim "pokoncertowym" kontaktem z najmłodszą publicznością... I Ty nie musisz z siebie robić gwiazdy... Bo nią, po prostu JESTEŚ... 
Promieniejesz kochana!
 
Więcej o: