28 lat temu wygrała "Szansę na sukces". Dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek

Miała 22 lata, gdy wystąpiła w popularnym programie "Szansa na sukces". Od tego momentu jej kariera nabrała zawrotnego tempa i dziś jest wokalistką znaną na całym świecie. Jak potoczyły się losy zwyciężczyni pierwszej edycji "Szansy na sukces"?

Gdy wygrała popularny program muzyczny, miała 22 lata. Dziś jest znaną wokalistką o szerokiej skali głosu wyliczonej na cztery oktawy. Kim była zwyciężczyni pierwszej edycji programu "Szansa na sukces"?

Zobacz wideo Justyna Steczkowska płacze w "The Voice of Poland" [fragment]

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

To zaskakujące, jak potoczyła się jej kariera. Od wygranej w konkursie po występy u boku największych gwiazd

Justyna Steczkowska w 1994 roku postanowiła wystąpić w pierwszej edycji programu "Szansa na sukces". Wokalistka nie tylko pokazała się szerszej publiczności, lecz także zachwyciła wszystkich swoim wyjątkowym głosem. To wszystko sprawiło, że 22-letnia Justyna Steczkowska wygrała pierwszą edycję programu "Szansa na sukces", a jej kariera nabrała tempa.

 

Zaledwie rok później reprezentowała Polskę w 40. Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem "Sama". Justyna podczas występu zdobyła 18 miejsce, a z roku na rok osiągała coraz więcej sukcesów. Od 1996 roku wydała aż 17 albumów studyjnych (w tym 12 solowych) i odbyła wiele tras koncertowych. Justyna Steczkowska przez wiele lat swojej kariery zagrała też u boku największych gwiazd, a sama stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek w Polsce. Dziś jest też inspiracją dla innych.

Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek. Justyna Steczkowska jest inspiracją dla wielu artystów

Justyna Steczkowska rozpoczęła swoją karierę od programu telewizyjnego szukającego talentów, a teraz sama zasiada w jury popularnego talent show. Jesienią mogliśmy oglądać ją w "The Voice of Poland", gdzie u boku Lanberry, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona była jedną z jurorek 13 edycji programu. Była nie tylko jurorką, lecz także mentorką swoich podopiecznych. Sprawdziła się w tej roli fenomenalnie. Pomagała uczestnikom rozwinąć ich wokal, a przy tym okazała im zrozumienie i ogromne wsparcie.

Więcej o: