Zdradziła, ile naprawdę ma lat. Ludzie łapią się za głowy! "To po prostu niemożliwe"

Dla niektórych upływający czas jest zdumiewająco łaskawy. Jedną z takich kobiet jest właśnie Lynda, która prowadzi swoje konto na TikToku. Niedawno postanowiła podzielić się w sieci informacją na temat tego, ile naprawdę ma lat. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co o wolności, feminizmie, seksie i brydżu myśli Renata Dancewicz?

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam wiele inspiracji, porad oraz ciekawych trików. Dużą popularnością cieszą się także filmiki nagrywane w odpowiedzi na popularne trendy oraz te, w których internautki oraz internauci dzielą się momentami ze swojego życia.

Zdradziła, ile naprawdę ma lat. "Nie ma mowy!!! Wyglądasz maksymalnie na 35"

Jedną osób, u której znaleźć można tego typu nagrania, jest mieszkająca w Nowym Jorku Lynda. Jej profil obserwuje obecnie ponad 86 tys. osób, a polubień do tej pory zgromadziła ponad 926 tys. Niedawno kobieta opublikowała filmik, którym wprawiła internautki oraz internautów w osłupienie. Lynda postanowiła bowiem zdradzić, ile naprawdę ma lat. Okazuje się, że kobieta ma 65 lat i jest jedną z tych osób, które udowadniają, że wiek to tylko niewiele znacząca liczba.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zdumionych internautek oraz internautów:

Nie ma mowy!!! Wyglądasz maksymalnie na 35 lat!
To po prostu niemożliwe
Wyglądasz świetnie
OMG! W wieku 25 lat nie wyglądałam tak dobrze
Jeśli naprawdę masz 65 lat, to bardzo dobrze o siebie dbasz
Jasne! Myślę, że 35 maks
Wyglądasz po prostu fenomenalnie
Naprawdę?!

- czytamy.

Więcej o: