Rywalizowały ze sobą w "Rodzinie zastępczej". Misheel Jargalsaikhan wspomina casting do serialu

W "Rodzinie zastępczej" wcieliła się w jedną z adoptowanych córek Kwiatkowskich - Zosię. Rola w serialu przyniosła jej popularność, mimo to przerwała karierę aktorki na rzecz pracy i studiów. Czym dzisiaj zajmuje się Misheel Jargalsaikhan?

"Rodzina zastępcza" to serial, który opowiada o perypetiach rodziny Kwiatkowskich. Misheel Jargalsaikhan zagrała w nim u boku Piotra Fronczewskiego i Gabrieli Kownackiej. Wcieliła się w Zosię, jedną z dwóch adoptowanych przez nich córek. Czym zajmuje się dzisiaj, o co konkurowała z serialową siostrą, oraz czy ma zamiar wrócić do aktorstwa?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak wybrano aktorki do serialu "Gang Zielonej Rękawiczki"? Nie było łatwo!

Misheel Jargalsaikhan przyznała, dlaczego przerwała karierę aktorską

Misheel Jargalsaikhan ma dziś 34 lata. Na ekranie mogliśmy podziwiać ją w serialu "Rodzina zastępcza". Ze względu na studia, musiała zrezygnować z kolejnych nagrań. Z show-biznesu zniknęła na kilka lat, by ponownie pojawić się w 2007 roku w produkcji "Wmiksowani.pl" oraz w "BrzydUla 2". Mogliśmy podziwiać ją także w "Celebrity Splash!" oraz "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Niedawno udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, czym obecnie się zajmuje oraz jak wspomina pracę na planie.

 

Misheel Jargalsaikhan i Aleksandra Szwed rywalizowały ze sobą na castingu do serialu

W rozmowie z reporterką jastrzabpost.pl aktorka wróciła pamięcią do castingu do "Rodziny zastępczej". Zdradziła również, że spotkała wtedy Aleksandrę Szwed. Okazało się, że dziewczyny walczyły o tę samą rolę - Pamiętam, jak po raz pierwszy pojawiłam się na castingu do "Rodziny zastępczej", nie do końca wiedząc, czym jest tak naprawdę casting. No i się zaczęło. Spotkałam Olkę Szwed, z którą rywalizowałyśmy o jedną rolę. - przyznała. Dodała także, że mimo że nie skończyła szkoły teatralnej, dzięki przygodzie z serialem nauczyła się bardzo dużo i zdobyła "fajny warsztat".

Czym dzisiaj zajmuje się serialowa Zosia z "Rodziny zastępczej"?

W trakcie rozmowy aktorka przyznała również, czym obecnie się zajmuje, oraz czy ma zamiar wrócić do aktorstwa. - Jeżeli chodzi o medycynę, to pracuję jako lekarz i mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni. A jeżeli chodzi o aktorstwo, to jeżeli pojawi się coś, co zagra w mojej duszy, to się podejmę tego wyzwania. Właśnie pracujemy nad pewnym nowym projektem, ale to jest jeszcze bardzo wczesny etap. I zobaczymy, co przyniesie przyszłość. - stwierdziła. 

 
Więcej o: