Polityczka PiS stanęła na ślubnym kobiercu. Ekspertka skomentowała jej suknię

Wiceminister rozwoju i technologii, Olga Semeniuk oraz wiceminister finansów Piotr Patkowski w ubiegłą sobotę powiedzieli sobie sakramentalne tak. Wyszukana kreacja polityczki wywołała liczne reakcje. Jej wybór skomentowała między innymi stylistka Ewa Rubasińska-Ianiro.
Zobacz wideo [MATERIAŁ PROMOCYJNY] Kto i dlaczego dyktuje nam, jak mamy wyglądać? Premiera podcastu "Ciałość"

Semeniuk pochwaliła się zdjęciami z ceremonii na swoim profilu na Instagramie. Widzimy na nich, że panna młoda postawiła na białą suknię z długimi trenem oraz nietypową górą.

Stylistka: Projektant zrobił dobrą konstrukcję

Kreacja polityczki nie pozostała bez reakcji. Oceniła ją między innymi stylistka Ewa Rubasińska-Ianiro. W rozmowie z "Faktem" pochwaliła wybór Semeniuk. Jej zdaniem panna młoda prezentowała się bardzo elegancko. 

Suknia jest bardzo dobrze pomyślana. Akcentuje talię, robi fajne proporcje i dobrze to wszystko wygląda. [...] Nie wiem, kto robił tę suknię, ale trzeba powiedzieć, że projektant zrobił dobrą konstrukcję, to wszystko bardzo ładnie wyglądało. Ładnie modeluje sylwetkę

- powiedziała stylistka. - Majstersztyk, jeżeli chodzi o konstrukcję i model sukienki - dodała. Zobaczcie, jak polityczka prezentowała się w czasie swojego ślubu:

 
 

Olga Semeniuk oraz Piotr Patkowski zaręczyli się w grudniu ubiegłego roku. Para poznała się w Kancelarii Premiera. - Tylko się cieszyć. Polityka zazwyczaj dzieli, a tu mamy przykład polityki, która łączy. Tego typu rzeczy są bardzo pozytywne - powiedziała Semeniuk rok temu w Radiu Zet. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: