Ewelona pokazała jak wygląda bez makijażu. Fani nie dowierzają. "Nie poznałam", "Kogo chcesz oszukać?"

Ewelona to jedna z najpopularniejszych uczestniczek kontrowersyjnego reality-show "Warsaw Shore". Celebrytka na przestrzeni kilku sezonów przeszła spektakularną metamorfozę. Teraz pokazała się bez makijażu.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ewelona to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestników reality-show stacji MTV "Warsaw Shore". Celebrytka brała udział w programie telewizyjnym już od pierwszego sezonu. Jej wizerunek na początku kariery był nieco inny. Gwiazda przez ostatnie lata zainwestowała i skupiła się na zabiegach z zakresu medycyny estetycznej i operacjach plastycznych. Na niektóre z nich udała się nawet do Turcji. Celebrytka z tego powodu często spotyka się z wieloma negatywnymi komentarzami i głosami, że przesadza z poprawianiem urody. Teraz na swoim profilu na Instagramie pokazała się bez grama makijażu.

 
Zobacz wideo Wielka metamorfoza Eweliny z "Warsaw Shore"

Celebrytka pokazała się bez makijażu. To rzadki widok w mediach społecznościowych

Jeszcze na początki medialnej kariery Ewelona znana była ze swoich ciemnych włosów i braku jakiejkolwiek ingerencji w urodę. Z biegiem czasu zaczęła stopniowo wprowadzać wiele zmian w swoim wyglądzie. Wielokrotnie zmieniała kolor włosów i poprawiała rysy twarzy. Często krytykowana za swój wygląd, nabawiła się kompleksów. Teraz na swoim profilu na Instagramie pokazała się bez makijażu.

 

Ewelona uwielbia poprawianie urody. Nie wszystkim podoba się jej brak naturalności

Choć na profilu celebrytki mało jest jej zdjęć bez makijażu, teraz Ewelona postanowiła to zmienić. Opublikowane, naturalne zdjęcie wywołało wiele emocji wśród obserwatorów na Instagramie.

Dużo lepiej bez tej tony wszystkiego
Nie masz się po co malować.
Nie poznałam.

Pojawiły się również słowa krytyki i sugerowanie zastosowania filtra upiększającego.

Ale że kogo chcesz oszukać?
A bez filtrów?
 
Więcej o: