58-letnia modelka w bieliźnie udowadnia, że wiek to tylko liczba. Fani nie dowierzają. "Niewiarygodne"

Kathy Jacobs stale udowadnia w internecie, że wiek to naprawdę tylko liczba! Karierę jako modelka zaczynała w latach 80. i 90., jednak największą rozpoznawalność zdobyła dopiero po 50-tce. Teraz pokazała się w samej bieliźnie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Należy do grona kobiet, które normalizują procesy starzenia się i przełamują panujące stereotypy. Kathy Jacobs stale udowadnia, że marzenia można spełnić w każdym wieku. W 2021 roku gościła na okładce magazynu "Sports Illustrated", mając 57 lat. Oprócz tego aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 198 tysięcy osób.

Zobacz wideo Joanna Krupa jurorką w "Tańcu z Gwiazdami"? Tak zareagowała na pytanie reportera

Natasza Urbańska Urbańska odsłoniła brzuch w topie. Fan: "im starsza, tym piękniejsza"

Ma 58 lat i zachwyca sylwetką. Pokazała się w samej bieliźnie

Modelka i influencerka nie boi się pokazywać swoich atutów sylwetki w internecie. Na instagramowym profilu Kathy Jacobs możemy zobaczyć wiele kadrów, gdzie pozuje przed obiektywem w stroju kąpielowym czy bieliźnie. 58-latka stanowi również wielką inspirację dla wielu kobiet. Modelka zachwyca na nagraniu, na którym zestawione są jej zdjęcia w samej bieliźnie. Kobieta może pochwalić się niezwykle smukłą sylwetką.

 

Forma Kathy Jacobs budzi duże zainteresowanie. Reakcja fanów na post modelki

58-latka może pochwalić się zachwycającą sylwetką. Budzi to duże zainteresowanie wśród fanów, którzy zastanawiają się nad dietą modelki. Kathy Jacobs w wielu wywiadach zaznacza, że je to, co jej służy i stara się jedynie ograniczać jasne pieczywo, makaron, ryż, ziemniaki i cukier. W sekcji komentarzy nie zabrakło opinii zachwyconych internautów.

Jesteś inspiracją! Jesteś taka piękna, a twoje ciało jest niesamowite.
Jesteś bardzo ładna i masz piękne ciało. Wyglądasz niesamowicie i bardzo naturalnie na tych zdjęciach.
Zapierasz dech w piersiach. Niesamowite. Kropka
Niewiarygodne! Inspirujesz wiele kobiet do bycia sobą.
Więcej o: