Pan młody na weselu posunął się za daleko? "Rozwiodłabym się tego samego dnia"

Panna młoda podzieliła się na TikToku nagraniem ze swojego wesela. - Zabiłabyś swojego męża?! - zapytała. Zachowanie pana młodego podczas krojenia tortu podzieliło internautki oraz internautów: "Natychmiast unieważniłbym to małżeństwo!".

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co o wolności, feminizmie, seksie i brydżu myśli Renata Dancewicz?

Ślub i wesele to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdej pary młodej. Panny młode zwykle chcą, by wszystko wyszło idealnie. Wiele z nich często przeznacza ogromne kwoty na suknię, fryzurę oraz makijaż. Jednak planując nawet najdrobniejsze szczegóły, nie można przewidzieć wszystkiego. Na własnej skórze przekonała się o tym panna młoda, która udostępniła na TikToku nagranie tego, co jej świeżo upieczony mąż zrobił podczas dzielenia się tortem.

Pan młody przegiął na weselu? "Ślub i rozwód tego samego dnia"

Marianna De Oliveira prowadząca na TikToku profil pod nazwą @mariannabolanos postanowiła podzielić się w sieci nagraniem, na którym uwieczniono to, co jej świeżo poślubiony mąż zrobił podczas krojenia i dzielenia się tortem weselnym. Otóż pan młody trzymając w ręce talerzyk z kawałkiem ciasta postanowił nagle wysmarować nim twarz panny młodej. - Zabiłabyś swojego męża?! - zapytała internautki pod nagraniem.

Pod opublikowanym filmikiem pojawiło się wiele komentarzy. Okazuje się, że choć zagranicą jest to popularna tradycja, wiele osób ma co do niej mieszane uczucia:

Natychmiast unieważniłbym to małżeństwo!
Ślub i rozwód tego samego dnia
Rozwiodłabym się tego samego dnia
Makijaż, fryzura i szacunek do samej siebie są zbyt drogie, aby mężczyzna mógł zrobić coś takiego w dniu ślubu przy świadkach
To nawet nie powinno być tradycją
Chyba bym się popłakała

- czytamy.

Co myślicie o tego typu zachowaniach na weselach? Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: