Otrzymała paczkę od zmarłej babci. Takiego rozwiązania sprawy się nie spodziewała

Influencerka Jen Hamilton otrzymała przesyłkę od babci, zawierającą zdjęcie dziadków i czek na 250 dolarów. Pozornie nie ma w tym nic dziwnego, jednak kobieta była w szoku, bo babcia nie żyła już od dwóch lat. W rozwikłaniu zagadki pomogła mama kobiety, która rozpoznała charakter pisma na czeku.

Jen Hamilton jest popularną influencerką i TikTokerką. Jej profil obserwuje na platformie ponad 2 mln osób. W nagraniu opublikowanym 20 listopada kobieta podzieliła się z obserwatorami informacją, że otrzymała przesyłkę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że babcia kobiety, która widniała jako nadawca paczki, zmarła prawie dwa lata wcześniej.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

Dostała paczkę od zmarłej babci. Jen Hamilton była w szoku

Na opublikowanym nagraniu widać, jak kobieta otwiera zaadresowaną do niej przesyłkę i pokazuje widzom, co znajduje się w środku. Jen otrzymała czek na 250 dolarów i zdjęcie, na którym uwieczniono wizerunek babci i dziadka, który zmarł wiele lat wcześniej. Nie dołączono żadnego listu i wskazówki dotyczącej zdjęcia i czeku. W kolejnym filmiku na prośbę obserwatorów kobieta pokazała, że paczka została zaadresowana 16 listopada 2022 roku, a czek wystawiono dwa dni wcześniej, więc nie było możliwości, by babcia nadała przesyłkę jeszcze przed swoją śmiercią.

Prawda zaskoczyła rodzinę Jen Hamilton. Tego nikt się nie spodziewał

Jen Hamilton skontaktowała się z innymi członkami rodziny. Okazało się, że siostra kobiety otrzymała paczkę z identyczną zawartością. Obserwatorzy w komentarzach podsuwali pomysły, że możliwe, iż przesyłka została nadana przez babcię jeszcze przed śmiercią lub nadał ją ktoś na wcześniejszą prośbę kobiety. Zastanawiali się również, czy w działanie nie był uwikłany prawnik babci, który z jakiegoś powodu przesłał czek w jej imieniu. Jen stanowczo zaprzeczyła, a prawda rzeczywiście okazała się inna. 

Z pomocą w rozwiązaniu zagadki przyszła mama TikTokerki, która, choć początkowo nie miała pojęcia, skąd wzięła się przesyłka, rozpoznała charakter pisma na załączonym do przesyłki czeku. Po pewnym czasie z Jen skontaktowała się jedna z kuzynek, która poinformowała, że również otrzymała taką samą przesyłkę. Okazało się, że ciocia i wujek sprzedali samochód należący przed śmiercią do babci i postanowili rozdzielić uzyskaną kwotę między wnuki kobiety.

Jen Hamilton uznała, że to bardzo miłe i cieszy się, że zobaczyła na zdjęciu twarz babci. W nagraniu powiedziała, że wykorzysta te pieniądze w sposób, w jaki chciałaby tego starsza pani.

Więcej o: