Kim jest Paulina Nowicka? Nowa żona Jakuba Rzeźniczaka pracowała dla jednego z klubów piłkarskich

Media właśnie obiegła informacja, że Paulina Nowicka i Jakub Rzeźniczak pobrali się. Kim jest wybranka piłkarza? Zdradzamy, jak poznali się i czym zajmuje się nowa żona 36-latka.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jakub Rzeźniczak ponownie stanął na ślubnym kobiercu. 36-letni piłkarz na przestrzeni lat zapracował sobie na opinię wyjątkowo kochliwego. Jego wybranką została 30-letnia Paulina Nowicka, z którą jest w związku, od ponad roku. Para opublikowała zdjęcia z ceremonii, która miała miejsce na plaży Key Biscayne na Florydzie. 

 
Zobacz wideo Rzeźniczak zaskoczony reakcją kibiców Legii. "Przejrzałem fora i zrobiło mi się smutno" [SEKCJA PIŁKARSKA #78]

Kim jest Paulina Nowicka? Nowa żona Jakuba Rzeźniczaka

Dzisiaj media obiegły zdjęcia z uroczystości zamążpójścia. To właśnie na profilu Pauliny Nowickiej najpierw pojawiły się fotografie. Para postanowiła sformalizować swój związek na plaży na Florydzie. Wybranka piłkarza miała na sobie długą białą suknię marki Laurelle z gorsetem i efektownymi, bufiastymi rękawkami. Nowicka ma 30 lat i pochodzi z Międzyrzecza. Była również uczestniczką konkursu piękności, Miss Wielkopolski. Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku resocjalizacji, na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przez kilka lat była zatrudniona jako specjalistka ds. komunikacji w Stali Rzeszów, a w tamtym roku zakończyła współpracę z klubem. To właśnie pracując i mieszkając w Rzeszowie, miała okazję poznać Jakuba Rzeźniczaka. 

 

Nieoczekiwany ślub na Florydzie

Piłkarz oficjalnie potwierdził związek z Pauliną Nowicką w sierpniu 2021 roku. Kilka miesięcy później para udała się na wspólną podróż do Nowego Jorku. Rzeźniczak wynajął nawet helikopter i podczas lotu oświadczył się swojej wybrance. Piłkarz wielokrotnie podkreślał w wielu wywiadach, jak może liczyć na wsparcie ze strony narzeczonej, szczególnie w trudnych chwilach. Pod koniec listopada para gościła na 50. urodzinach Krzysztofa Gojdzia, a zaledwie dwa dni później odbył się ich ślub

 
Więcej o: