Lady Gaga przerwała próbę: "Przestań, bo zaraz zwymiotuję albo dostanę orgazmu". To nagranie powala

Lady Gaga to jedna z największych i najbardziej utalentowanych artystek na świecie. Gwiazda lubi szokować i jest znana ze swojego poczucia humoru. W sieci pojawiło się nagranie z próby, którą musiała przerwać artystka. "Przestań, bo zaraz zwymiotuję albo dostanę orgazmu". Co się stało?

Lady Gaga znów zaskoczyła internautów. W sieci pojawiło się nowe nagranie gwiazdy, które rozbawi was do łez. Film pokazuje artystkę w trakcie próby do trasy koncertowej „Chromatica". W pewnym momencie gwiazda musiała ją przerwać. Powód był zaskakujący! 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Po Hollywood krążą różne teorie spiskowe. Niektóre są przerażające!

Lady Gaga musiała przerwać próbę. Co dokładnie się wydarzyło? 

Lady Gaga uwielbia szokować nie tylko swoim wizerunkiem, kostiumami czy tekstami piosenek, ale także wybitnym poczuciem humoru. Na Instagramowym koncie @amsgaga publikowane są od niedawna archiwalne nagrania z koncertów, wywiadów czy prób Lady Gagi. Jeden post szczególnie zwrócił uwagę fanów artystki. Na nagraniu widzimy próbę do trasy koncertowej "Chromatica". W pewnym momencie Gaga przerywa śpiew, żeby zwrócić się do swojego perkusisty. Prosi go, aby popracował nad basem, bo zaraz "dostanie orgazmu" na scenie.  

„Przestań, bo zaraz dostanę orgazmu". Nagranie z gwiazdą hitem w sieci

Co dokładnie przeszkadzało gwieździe? 

– Czekajcie! Boże, Johnny, kocham cię, ale musicie coś zrobić z tym basem, kiedy mnie tu nie będzie. Czuję, jakbym miała zaraz zwymiotować. Nie z powodu brzmienia, tylko z powodu wibracji. Czuję raczej jakbym miała zaraz dostać orgazmu. To się może wydarzyć przypadkiem. Czuję jakbym stała w środku wibratora – możemy usłyszeć na nagraniu, które staje się hitem sieci. 

 

 Wideo cieszy się ogromną popularnością wśród internautów i tylko na profilu @amsgaga zostało polubione aż 24 tysiące razy. Fani docenili "szczerość" artystki i jej wyjątkowe poczucie humoru.  

Więcej o: