Joanna Opozda zdradza, jak wróciła do szczupłej sylwetki sprzed ciąży. To "najlepsza forma ćwiczeń"

Joanna Opozda szybko wróciła do formy po porodzie, a jej fanki były bardzo ciekawe, jak tego dokonała. Ostatnio aktorka poprosiła obserwatorki na Instagramie o zadawanie pytań i w odpowiedziach zdradziła, co zrobiła, by wrócić do sylwetki po ciąży. Jej sposób jest zaskakujący.

Zwykle, gdy gwiazdy chwalą się swoimi sposobami na to, jak wrócić do formy po ciąży, mówią o ćwiczeniach pod okiem trenera personalnego. Często też wspominają o różnych dietach oraz o deficycie kalorycznym. Joanna Opozda jednak inaczej poradziła sobie z tym, by wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Jak tego dokonała?

Zobacz wideo Joanna Opozda opublikowała urocze nagranie z synem

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Opozda szybko wróciła do formy po ciąży. Fani podziwiają, jak wygląda

Pod zdjęciami Asi, które publikuje w mediach społecznościowych, można przeczytać wiele miłych słów od fanów, którzy zachwycają się jej stylem i figurą. Nic dziwnego, skoro szybko wróciła do formy po ciąży.

Cudna kobietka, figura!
Asia, Ty jesteś po prostu najpiękniejszą kobietą na świecie!
Zjawiskowa. Wyglądasz obłędnie...

Aktorka lubi mieć kontakt ze swoimi obserwatorami i ostatnio przeprowadziła na Instagramie sesję pytań oraz odpowiedzi. Fani pytali o różne aspekty — w tym o sposób, który pomógł Joannie wrócić do sylwetki sprzed ciąży. Aktorka zdradziła obserwatorkom swój sekret na InstaStory. Jej odpowiedź może niektórych naprawdę zaskoczyć.

 

Jak Asia Opozda wróciła do figury sprzed ciąży? Zdradziła swój sposób

Jaki jest przepis na powrót do szczupłej sylwetki sprzed ciąży według Joanny Opozdy? Aktorka zdradziła fanom sekret, który może zaskakiwać. Wszystko dlatego, że wcale nie chodzi o spędzanie długich godzin na siłowni czy restrykcyjną dietę. Asia ma na to swój sprawdzony, zaskakujący patent, który działa lepiej niż ćwiczenia z trenerem:

Codziennie noszę mojego synka (waży ponad 10 kg) i z nim tańczę. Najlepsza forma ćwiczeń!

Piękne ciało i fantastyczna figura to również zasługa systematycznego używania bańki na cellulit. Taki masaż świetnie ujędrnia skórę, a w połączeniu z ćwiczeniami może przynieść fantastyczne efekty. Asia wspomina, że korzysta z niej regularnie, a to klucz do osiągnięcia wymarzonego rezultatu.

Q&A Joanna OpozdaQ&A Joanna Opozda instagram.com/asiaopozda

Więcej o: