Jennifer Lopez w szczerym wywiadzie. Opowiedziała o rozstaniu z Benem Affleckiem: Myślałam, że umrę

Jennifer Lopez udzieliła niedawno szczerego wywiadu. Gwiazda otworzyła się m.in. na temat rozstania z Benem Afflecikem w 2004 roku. Wyznała, że był to jeden z najtrudniejszych momentów w jej życiu.

Jennifer Lopez i Ben Affleck są obecnie w szczęśliwym związku małżeńskim. Para ma jednak za sobą jedno rozstanie. Aktor po raz pierwszy oświadczył się ukochanej 20 lat temu, w 2002 roku. Wtedy para nie wytrzymała presji otoczenia i rozstała się dwa lata później. W najnowszym wywiadzie J. Lo wyznała, że był to dla niej trudny okres.  

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Tak wyglądała Jennifer Lopez na ślubie z Benem Affleckiem. "Prosto, ale elegancko"

Jennifer Lopez w nowym wywiadzie. Gwiazda otworzyła się na temat zerwania z Affleckiem 

Jennifer Lopez jest teraz chyba w najlepszym momencie swojego życia. Gwiazda kilka miesięcy temu stanęła na ślubnym kobiercu, a 25 listopada zapowiedziała, że niedługo wydaje nową płytę! Jej tytuł to "This Is Me... Now". Jak zauważyli fani, nazwa i data nie są przypadkowe. 20 lat temu, 25 listopada 2002 roku, J. Lo wydała bowiem płytę "This is Me... Then". To właśnie wtedy gwiazda świętowała także pierwsze zaręczyny z Benem Affleckiem. 

Artystka udzieliła niedawno szczerego wywiadu z Zanem Lowem w Apple Music 1, który ukazał się na platformie Youtube. Podczas rozmowy Lopez wspomniała o emocjach związanych z premierą nowej wersji jej albumu z 2002 roku. – Ten album (...) uchwycił czas, kiedy zakochałam się w miłości mojego życia. To wszystko jest na płycie. Każda piosenka, którą napisaliśmy, ja pisząca "Dear Ben" – to był wyjątkowy okres od uchwycenia – mówiła J. Lo. 

Jennifer Lopez o rozstaniu z Benem Affleckiem: Myślałam, że umrę

Jennifer Lopez i Ben Affleck pobrali się 16 lipca 2022 roku. Para dała sobie drugą szansę po tym, jak rozstała się w 2004 roku. Po latach zgodnie przyznali, że popełnili błąd, nie chroniąc bardziej swojej prywatności w tamtym czasie. W najnowszym wywiadzie Lopez otworzyła się na temat tamtego okresu w jej życiu.  

– To zerwanie było ogromnie bolesne. Gdy te 20 lat temu odwołaliśmy ślub, moje serce było złamane. Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej i później. Naprawdę myślałam, że tego nie przeżyję – powiedziała wokalistka. 

Więcej o: