"Mówią, że mój chirurg potrzebuje więcej praktyki. Ale mnie to nie obchodzi, wiem, że jestem seksowna!"

Natasha Crown poddała się wielu operacjom plastycznym i zabiegom medycyny estetycznej. Choć jest krytykowana, dopiero teraz czuje się seksowna i po prostu dobrze w swoim ciele.

Zabieg za zabiegiem

Czy operacje plastyczne lub zabiegi medycyny estetycznej są złe? Oczywiście, że nie! Wszystko jest dla ludzi. Jeśli ktoś ma kompleksy, a korekta wyglądu zmieni jego pewność siebie, warto to rozważyć. Tego zdania jest Natasha Crown, która w sieci publikuje jako  @natashacrowntv1. Dziewczyna jest jednak często krytykowana za to jak wygląda.

Mam mnóstwo wypełniaczy w ustach i tyłku… trolle mówią, że mój chirurg potrzebuje więcej praktyki, ale nie obchodzi mnie to, wiem, że jestem seksowna

- ucina przykre komentarze.

Królowa plus size

Dziewczyna sama siebie określa mianem królowej plus size. Regularnie udostępnia w sieci filmy, na których kołysze się w dopasowanym do figury stroju gimnastycznym. Jej klipy wywołują poruszenie. Każde wideo jest szeroko komentowane i udostępniane przez fanów.

Dziewczyna nie wstydzi się swojego ciała i jest dumna z operacji plastycznych, która przeszła. Niedawno chwaliła się tym, że jej tyłek jest tak duży, że może używać go jako półki. Przyznała się także do wypełniaczy ust. Natasha wciąż ma ochotę na więcej operacji. Kokieteryjnie pyta swoich obserwujących:

Czy to za dużo? Dodam sobie więcej ciała

- obiecała.

Zobacz wideo "Żony Miami". Aneta Glam szczerze o powiększaniu piersi. "Na twarzy wszystko natural"

Internauci krytykują

Niestety dziewczyna spotyka się często z przykrymi komentarzami na swój temat.

Ten chirurg potrzebuje jeszcze kilku lat szkoły
W pewnym momencie chirurdzy powinni powiedzieć nie

- piszą niektórzy.

Pod nagraniami Natashy znajduje się też wiele pozytywnych opinii:

Kocham cię, jesteś piękna, najpiękniejsza i najpiękniejsza na świecie
Super! Jesteś sobą, to się liczy!
Więcej o: