Numerologiczną 33 są wybrańcy. Kochają na zabój, ale bujają w obłokach

Liczba 33 jest nazywana Chrystusową. Mają naprawdę niewiele osób, więc w numerologii jest uważana za wyjątkową. Co cechuje osoby, które mogą się nią poszczycić?

Symbolika liczby 33

Numerologiczna liczba 33 jest też określana mianem "mistrzowskiej", czyli liczby z powtarzającą się cyfrą. Są w tej puli jeszcze dwie takie liczby – 11 i 22. To liczby o wysokich wibracjach, jak twierdzą znawcy numerologii.

Jeśli chodzi o nazywanie jej liczbą Chrystusową, chodzi oczywiście o wiek Jezusa, kiedy to został ukrzyżowany. Warto wiedzieć, że w innych religiach to także liczba znacząca – na przykład Hinduizmie istnieją 33 bóstwa, a w Islamie koraliki modlitewne są zorganizowane w 3 zestawy po 33.

Osoby urodzone pod tą liczną są bardzo empatyczne, mają olbrzymią intuicję. Co jeszcze ich wyróżnia?

Dużo miłości, także do siebie

Numerologiczne 33 kochają. Kochają siebie i innych. Chcą otaczać się miłością i do tego dążą. Opiekują się innymi, bardziej potrzebującymi. Są wrażliwe i budzą szacunek. Często odnoszą sukces, choć nie jest to dla nich ważne.

Kobiety urodzone pod tą liczbą z chęcią oddają się życiu rodzinnemu. Partner, dzieci, dom – to wartości, dla których są skłonne poświęcić wiele. W miłości kochają na zabój. Uważają, że jeśli kochać, to do grobowej deski. Są bardzo romantyczne, ale związek z nimi nie należy do tych najłatwiejszych. Bujają w obłokach, trudno niekiedy za nimi nadążyć. Zdarza się też, że nadopiekuńczością i troską krępują kogoś, wręcz męczą.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Kto pasuje do numerologicznej 33? Na pewno pewne siebie osoby, którym nie straszna silna jednostka, lubiąca na dodatek dominować. Przyciągają osoby także te, które są pod wpływem wibracji doskonałych. Oznacza to, że 33 przyciąga inne 33, 22 i 11.

Kto jest numerologiczną 33? Aby się tego dowiedzieć, należy dodać do siebie liczby daty urodzin. Oznacza to, że osoba urodzona na przykład 3 marca 1989, powinna wykonać następujące obliczenie: 3+3+1+9+8+9. Z dodawania wychodzi 33.

Więcej o: