Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek się zaręczyli? Prezenter odniósł się do krążących plotek

Związek prowadzących program "Pytanie na śniadanie" już od kilku tygodni jest topowym tematem portali plotkarskich. Ostatnio pojawiły się doniesienia, według których Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek są zaręczeni. Dziennikarz postanowił się odnieść do tych informacji.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłosili, że są parą za pośrednictwem Instagrama przy okazji urodzin aktorki. Od tamtej pory ich nazwiska nie znikają z nagłówków portali plotkarskich. Teraz jeden z nich donosi, że prowadzący śniadaniówki są już po zaręczynach. 

Monika MorozowskaMonika Mrozowska wybrała się na jesienny spacer. Jej płaszcz to hit

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski się zaręczyli? Tak donosi portal Pudelek 

Na początku listopada Maciej Kurzajewski wziął udział w maratonie w Nowym Jorku. Wówczas wielu fanów pary zastanawiało się, czy prezenter wybrał się do Stanów razem z ukochaną. Choć oboje nie komentowali sprawy, to na profilu Cichopek pojawiły się fotografie, które mogły wskazywać, że rzeczywiście w podróż para wybrała się wspólnie. 

W czasie pobytu w Nowym Jorku miało dojść do zaręczyn pary, jak donosi anonimowy informator portalu Pudelek. Cichopek i Kurzajewski podobno rozmawiają już o ślubie, ale czekają, aż cała sytuacja wokół nich się uspokoi. Potwierdzeniem tych plotek ma być pierścionek, który widniał na palcu aktorki na jubileuszu 70-lecia TVP. Na pytanie reporterki Faktu, czy jest on zaręczynowy, zakończyła rozmowę. 

 

RozstanieJak poradzić sobie z rozstaniem? Te wskazówki pomogą stanąć ci na nogi

Prezenterzy programu "Pytanie na śniadanie" rzeczywiście planują ślub? Kurzajewski zabrał głos

Nic dziwnego, że dziennikarze przy każdej możliwej rozmowie z Kurzajewskim i Cichopek, próbują dowiedzieć się nieco więcej o ich związku. Ostatnio ponownie "Fakt" zwrócił się o komentarz, tym razem do 49-latka o skomentowanie doniesień o zaręczynach. Dziennikarz im nie zaprzeczył. Stwierdził jedynie, że nie chce rozmawiać o prywatnym życiu: 

Nie komentuję takich spraw. Mamy swoje życie prywatne i bardzo się cieszę, że je mamy!
Więcej o: