Syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego zmienił nazwisko. Ma dość skojarzeń z ojcem?

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wzbudza w ostatnim czasie równie duże zainteresowanie, co wypowiedzi byłej żony dziennikarza, Pauliny Smaszcz. Kobieta petarda niejednokrotnie wspominała, jak w nowej sytuacji odnajdują się jej synowie. Teraz Plejada dotarła do informacji, że jeden z nich nie nosi już nazwiska po ojcu.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski są rodzicami dwójki dzieci - 25-letniego Franciszka oraz 16-letniego Juliana. Jak możemy przeczytać na Plejadzie starszy syn "najwyraźniej ma dość skojarzeń ze znanym tatą", bo portal ustalił, że Franciszek zmienił nazwisko. 

Monika Morozowska Monika Mrozowska wybrała się na jesienny spacer. Jej płaszcz to hit

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Smaszcz: W trumnie będę leżeć w ładnej sukience i jeszcze będę mu grozić palcem [fragment podcastu femiTALK]

"To są bardzo mądrzy chłopcy". Paulina Smaszcz twierdzi, że to synowie prosili ją o "ujawnienie prawdy" 

Choć synowie Smaszcz i Kurzajewskiego nie zabrali głosu publicznie, odkąd ich ojciec poinformował o swoim związku z Katarzyną Cichopek, to kobieta petarda często ich w tym wyręcza. - Moi synowie poprosili mnie o to, żebym ujawniła prawdę, po prostu. Oni mnie w tym bardzo wspierają, dlatego, że uważają, że gdzieś granica została przekroczona — wyznała w rozmowie z Anną Zejdler. 

Podobno dla Franciszka zrobiło się przykro po umieszczeniu przez Kurzajewskiego zdjęć z Jerozolimy. - Mój syn studiował w Izraelu, tam spędził osiem lat, znamy ten Izrael doskonale. Tym bardziej przykro jest słyszeć, że mój były mąż po 23 latach mówi, że: "Jak cudownie podróżować po Izraelu z osobą, którą się kocha". (...) To tak, jakby moich synów nie kochał i z nimi podróże nie były przepełnione miłością. Przykre, więc moi synowie dokładnie tak to odebrali. Trzeba naprawdę brać odpowiedzialność za to, co się przyrzeka, co się robi, jaką odpowiedzialność się w życiu bierze na siebie zwłaszcza w roli ojca lub matki — powiedziała w wywiadzie z Moniką Jaruzelską do programu "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej". 

Anna Lewandowska Anna Lewandowska szczerze o żalu do ojca. "To był ciężki czas"

Syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zmienił nazwisko? Tak wynika z doniesień Plejady

Portal Plejada ustali, że to właśnie starszy syn Franciszek, miał zmienić nazwisko z Kurzajewski na Vaccari. Jest to nazwisko żony, którą poślubił jesienią ubiegłego roku. 

 
Więcej o: