Jej strój na siłownię podzielił internautów. "Czuję zażenowanie", "Zdejmij to", "Wyglądasz niesamowicie"

Kayla Kaukola publikuje na TikToku nagrania, w których zachęca innych do ruchu oraz zdrowego trybu życia. Jakiś czas temu została skrytykowana na siłowni za swój strój. Inna kobieta była zniesmaczona jej sportowym biustonoszem.

Siłownia wydaje się miejscem, w którym nie ocenia się czyjegoś wyglądu lub stroju. Ćwicząc, zwracamy uwagę na to, by przede wszystkim było nam wygodnie. Popularna influencerka, która zachęca do ruchu i zdrowego trybu życia opublikowała nagranie, w którym podzieliła się z fanami nieprzyjemną sytuacją, jaka ją spotkała.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Trening na brzuch i plecy, który zrobisz na siłowni

Kayla Kaukola publikuje filmy, w których zachęca do zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej

Kayla Kaukola publikuje nagrania na TikToku pod nickiem @kaylzzzfit. Zachęca w nich do zdrowego stylu życia oraz ruchu, pokazuje swoje ćwiczenia oraz progres, jaki przeszła w podnoszeniu ciężarów. Często też wraz z fanami "przygotowuje się" na siłownię. Jakiś czas temu opublikowała film, na którym dobiera strój do kolejnych ćwiczeń. Tego samego dnia na kanale pojawiło się kolejne nagranie, które podzieliło internautów.

Pewnej kobiecie nie spodobał się strój sportowy influencerki. "Zdejmij to"

TikTokerka wrzuciła krótki filmik z opisem "Jakaś Grażyna z siłowni poczuła się urażona moim sportowym stanikiem w stylu opaski i uznała, że odsłania zbyt wiele". Na nagraniu jest w sportowym, czarnym stroju i bezgłośnie powtarza słowa z podłożonego dźwięku: "zdejmij to!", a następnie odpowiedź: "prędzej umrę".

Film influencerki podzielił jej fanów. "Dlaczego po prostu nie można ubrać się odpowiednio"

Nagranie podzieliło fanów TikTokerki. Niektórzy uważają, że każdy może nosić to, co mu się podoba, inni z kolei, że na siłownię należy ubrać się odpowiednio. 

Dlaczego po prostu nie można ubrać się odpowiednio? Dzielimy przestrzeń z innymi osobami
Wyglądasz niesamowicie
Bez obrazy, ale czuję zażenowanie patrząc na to
Przecież to nawet nie odkrywa zbyt wiele...
Jesteś absolutnie zachwycająca

Filmik zebrał prawie 7,5 tysiąca reakcji, a obejrzało go ponad 160 tysięcy osób. Jak widzimy na innych nagraniach, influencerka nie wzięła sobie zachowania kobiety do serca i nadal ubiera się tak, jak jej wygodnie. 

Więcej o: