Sceny grozy podczas zaręczyn. "To jest tragiczne". Nagranie hitem internetu

Scott Clyne, 35-latek z Florydy w USA, zaplanował ten moment co do najdrobniejszego szczegółu. Miał oświadczyć się swojej narzeczonej Suzie Tucker w wyjątkowo romantycznych okolicznościach. Wynajął jacht, na który zabrał swoją ukochaną i dwójkę najbliższych przyjaciół. Kiedy wypłynęli na ocean, akurat zachodziło Słońce, co tylko potęgowało magię chwili. Nie wszystko jednak potoczyło się tak, jak przewidywał mężczyzna.
Zobacz wideo Zobacz wideo: "Love Island" - prawdziwe zaręczyny na wyspie

Kiedy klęknął przed swoją wybrankę, by się oświadczyć, doszło do niespodziewanego wypadku. Mężczyzna sięgnął do kieszeni po pudełeczko z pierścionkiem zaręczynowym, które...wyślizgnęło mu się z dłoni i wpadło wprost do oceanu!

Takich zaręczyn się nie spodziewała. Jej ukochany musiał...zanurkować w oceanie

Wszystko zostało udokumentowane w materiale wideo, który później stał się hitem na Tiktoku. Na filmie widać, jak 35-latek, nie wahając się ani chwili, wskakuje do wody i próbuje odzyskać pudełko. Na szczęście cała sytuacja miała szczęśliwy finał. Mężczyzna zanurkował i po chwili wyłonił się z powrotem, trzymając w rękach zagubione pudełko z pierścionkiem.

Przyjaciele, których zabrał na jacht, pomogli mu wejść na pokład. Scott Clyne ponownie uklęknął przed ukochaną. 32-latka, zszokowana całą sytuacją, powiedziała "tak".

Nagranie stało się absolutnym viralem. Na TikToku film został obejrzany ponad 8 milionów razy, ma około 1,6 mln polubień i ponad 3,5 tysiąca komentarzy.

Nagranie hitem Internetu. "Najlepsze zaręczyny!" 

Większość internautów zareagowała na udostępniony film żartobliwie. "Najlepsze zaręczyny!" - pisali niektórzy.

Ze sposobu, w jaki wskoczył do wody wnioskuję, że pierścionek był drogi

- żartowali.

"Uwielbiam to, że ona umiera ze śmiechu" - tak m.in. komentowali z kolei reakcję przyszłej panny młodej.

"Ona zapamięta to na zawsze"

W pozostałych komentarzach czytamy m.in.:

Niektórzy ludzie padają na kolana aby się oświadczyć, ale ten gość dosłownie zanurkował w oceanie
Dzięki Bogu, że to było w pudełku. Wyobrażałem sobie, jak ten pierścionek powoli opada na dno 
Ona zapamięta to na zawsze

Niektórzy jednak przyznali, że przebieg zdarzeń podczas nagrania mocno ich zszokował. "OMG, czuję niepokój widząc twoją panikę" - zwracali się do 35-latka. "To jest tragiczne" - brzmi jeden z dodanych pod filmem wpisów.

Źródło: TikTok

Więcej o: