Świąteczne sukienki z Lidla za 65 zł. Klimatyczne kolekcje też w Sinsay i Reserved

Najnowsza kolekcja Lidla skierowana jest to wszystkich fanów świąt. Jeżeli też nie możesz się już doczekać świątecznych spotkań z rodziną i przyjaciółmi, te sukienki są idealne dla ciebie. Przyjrzałyśmy się również świątecznym kolekcjom popularnych sieciówek.

Świąteczny klimat czuć już niemal wszędzie, w końcu Mikołajki za kilka dni. Popularne sieciówki i dyskonty wprowadzają do swoich ofert elementy garderoby ze świątecznymi motywami. Naszą uwagę zwróciły zwłaszcza sukienki z Lidla. 

Świąteczne sukienki z Lidla. Ciekawe wzory 

W ofercie Lidla znajdziesz teraz swetrowe sukienki ze świątecznymi motywami. Są one dostępne online i kosztują 64,90. Czarna sukienka ma na sobie motyw renifera, a czerwona świąteczny wzór. Modele w tym stylu możesz zestawić z grubymi rajstopami. Taka stylizacja sprawdzi się świetnie podczas spotkania świątecznego z przyjaciółmi czy rodziną. 

Świąteczne sukienkiŚwiąteczne sukienki Fot. Lidl

W ofercie Lidla dostępne są również świąteczne bluzy i swetry. Będzie to doskonały prezent na Mikołajki. 

Świąteczna kolekcja w Sinsay. Bluza z nadrukiem 

Świąteczna kolekcja dostępna jest również w Sinsay. W ofercie sieciówki znajdziesz teraz bluzy, swetry, a nawet piżamy ze świątecznymi wzorami. Naszą uwagę zwróciła przede wszystkim czerwona bluza z motywem czapki Świętego Mikołaja. Kosztuje ona 49,99 zł. 

Świąteczna bluzaŚwiąteczna bluza Fot. Sinsay

W ofercie Sinsay znajdziesz również wiele akcesoriów świątecznych, jak opaski do włosów z rogami renifera czy choinkami lub kolczyki w kształcie pierniczków czy śnieżynek. 

Świąteczna kolekcja w Reserved. Ciepły sweter 

Świąteczna kolekcja dostępna jest również w Reserved. W sieciówce znajdziesz zarówno eleganckie, jak i codzienne elementy garderoby z świątecznymi motywami. Nam spodobał się zwłaszcza ten luźny sweter. Prezentuje się on bardzo klimatycznie. Sweter kosztuje 179,99 zł. 

Świąteczna bluzaŚwiąteczna bluza Fot. Reserved

Możesz do niego dobrać spodnie z tym samym motywem. Kupisz je za 149,99 zł. Taki komplet sprawdzi się doskonale podczas długich, zimowych wieczorów. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: