Oryginalne życzenia noworoczne 2023? Gify będą doskonałą alternatywą dla tradycyjnych kartek

Zastanawiasz się, w jaki sposób złożyć życzenia noworoczne 2023? Gify mogą być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych życzeń. Zebraliśmy kilka najlepszych obrazków, które z pewnością ucieszą rodzinę i znajomych.

Dla wielu osób okres noworoczny to czas postanowień, wprowadzania zmian w życiu czy wyznaczania nowych celów. Niezależnie od tego, czy sylwestrową noc spędzamy na hucznej zabawie, czy w domowym zaciszu, warto pamiętać o złożeniu życzeń najbliższym. Przygotowaliśmy kilka gifów, które idealnie sprawdzą się jako forma życzeń dla tych, z którymi wejścia w 2023 rok, nie możemy świętować wspólnie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Aplikacje mobilne na nowy rok

Chcesz wysłać zabawne życzenia noworoczne? Gif będzie dobrym rozwiązaniem 

W sylwestrową noc zapewne ostatnie, czego chcesz szukać to zabawny wierszyk, który możesz wysłać najbliższym. Zdecydowanie szybszą formą, która może wywołać równie dużo uśmiechu, są... gify. Oto kilka propozycji, które z pewnością ucieszą przyjaciół czy rodzinę

embed
embed
embed
embed
embed

Najlepsze życzenia noworoczne 2023. Gify, które wyrażą więcej niż tradycyjne życzenia 

Czy ruchomy obrazek może zastąpić klasyczne życzenia? Jak najbardziej. Te gify są tego doskonałym przykładem. Świetnie sprawdzą się jako alternatywa dla poważnych czy długich życzeń. Jeśli zatem nie możesz zadzwonić do najbliższych, sięgnij po jeden z poniższych gifów. Można go wysłać zarówno SMS-em, jak i poprzez media społecznościowe. 

embed
embed
embed
embed
embed

Śmieszne gify na nowy rok. Ruchome obrazki jako życzenia dla najbliższych 

Chyba nie ma osoby, która chociaż raz nie obejrzałaby filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" lub "Wielki Gatsby". Niektóre kadry z tych produkcji z pewnością można nazwać kultowymi. Jak się okazuje, są też doskonałym pomysłem na... noworocznego gifa. Wysyłając taki obrazek przyjaciołom, z pewnością nie trzeba będzie już nic więcej dodawać. 

embed
embed
embed
embed

Gify pochodzą z giphy.com

Więcej o: