Primark w Katowicach już otwarty. Dantejskie sceny na otwarciu sklepu [WIDEO]

W środę 30 listopada odbyło się oficjalne otwarcie sklepu Primark w katowickiej galerii handlowej Silesia City Center. Na wydarzeniu pojawiły się setki klientów, którzy tuż po otworzeniu drzwi masowo ruszyli na zakupy.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sieć sklepów Primak cieszy się w olbrzymią popularnością mimo tego, że w naszym kraju działa jedynie kilka takich placówek. Dziś (30 listopad) miało miejsce otwarcie pierwszego na Śląsku i czwartego w Polsce punktu marki w katowickiej Silesia City Center. Na inaugurację przybyło mnóstwo klientów, którzy za wszelką cenę chcieli zrobić zakupy w nowo otwartym Primarku.

Monika Morozowska Monika Mrozowska wybrała się na jesienny spacer. Jej płaszcz to hit

Otwarcie Primarka w Katowicach. Tłumy ludzi w kolejce

Otwarcie placówki zaplanowano na godzinę 10:00, jednak jak podaje telewizja TVS niektórzy klienci ustawili się w kolejce już od 8:00 rano. Pracownicy sklepu przygotowali specjalne show, a chwilę po 10:00 kupujący ruszyli po upragnione produkty.

Oprócz strefy przed wejściem do sklepu, ogromne kolejki utworzyły się także w drodze do przebieralni. Tłumy ludzi czekały, aby zweryfikować i przymierzyć ubrania przygotowane przez markę. 

Primark w Katowicach jest czwartym sklepem marki w Polsce. 

Nowy Primark w Katowicach może pomieścić aż tysiąc osób. Sklep zbudowano w ogromnej galerii Silesia City Center, gdzie przed laty funkcjonowało Tesco. Placówka na Śląsku jest dopiero czwartym punktem marki w całej Polsce. Inne znajdują się w Warszawie (Galeria Młociny), Poznaniu (galeria Posnania) i Krakowie (galeria Bonarka).

Oprócz ubrań w sieci sklepów Primark możemy nabyć również wiele innych, ciekawych produktów. Od podstawowych przedmiotów domowych, aż po kosmetyki pielęgnacyjne i wyposażenie do makijażu

źródło: TVS

Więcej o: