Metamorfoza Célii Krychowiak robi wrażenie. W komentarzach zawrzało. "Brzuszek ogień"

Wszyscy kibicie wyczekują na mecz Polska-Argentyna. Mundial 2022 sprawił, że portale plotkarskie i prasa przyglądają się nie tylko piłkarzom, którzy obecnie przebywają w Katarze, ale także ich małżonkom. Jedną z WAGs, która wzbudza spore zainteresowanie jest żona Grzegorza Krychowiaka, Célia.

Do jednych z najpopularniejszych polskich WAGs z pewnością można zaliczyć Annę Lewandowską czy Marinę Łuczenko. W ostatnim czasie portale plotkarskie rozpisują się jednak o małżonce Grzegorza Krychowiaka, Célii. Francuska modelka na instagramowym profilu, który śledzi już 175 tysięcy osób, pochwaliła się bowiem swoją metamorfozą. W komentarzach pod ostatnimi postami fani nie kryli podziwu nad nową sylwetką 30-latki. 

Maria Dębska Maria Dębska w cekinowej sukience. Aktorka wyglądała "olśniewająco"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jednoznaczna deklaracja! Krychowiak ujawnia, co usłyszał od Michniewicza

Célia Krychowiak zachwyca wyrzeźbionym ciałem. W czym tkwi jej sekret? 

Célia chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z podróży, kolejnymi zawodowymi wyzwaniami, ale też nowymi stylizacjami. 30-latka często eksponuje przy tym smukłą sylwetkę, którą niejednokrotnie zachwyciła już obserwujących. Na ostatnich zdjęciach widać jednak, że żona Krychowiaka przeszła spektakularną metamorfozę. Szczególną uwagę przykuwa wyrzeźbiony brzuch modelki. W komentarzach od razu posypały się prośby o zdradzenie sekretu, jak Célia osiągnęła taki efekt. Na jednym z InstaStory zdradziła, że pod koniec roku dla osób zainteresowanych przygotuje poradnik, w którym wszystko opisze. Wstawiła jednocześnie zdjęcie, na którym gołym okiem widać zmiany, jakie zaszły w sylwetce modelki. 

Celia KrychowiakCelia Krychowiak instagram.com/celiajaunat/

Kayla Kaukola Jej strój podzielił internautów. "Zdejmij to", "Wyglądasz niesamowicie"

Ostatni post żony Krychowiaka wprawił fanów w osłupienie. W komentarzach zawrzało 

Ostatnio Célia wstawiła krótki filmik, na którym pozuje w długich kozakach, skórzanej mini i pięknym płaszczu w kolorze brudnej bieli. Całość dopełnia krótki top, eksponujący wyrzeźbiony brzuch modelki, co nie umknęło uwadze fanów: 

Brzuszek ogień
Wyglądasz fantastycznie. Jesteś moją inspiracją
Absolutnie wspaniale, jak zwykle
Nieprawdopodobne

Jedna z komentujących zapytała, ile czasu zajęło Célii osiągnięcie takich rezultatów, na co 30-latka odpowiedziała, że 5 miesięcy. 

 
Więcej o: