Ludzie nie wierzą, że ich małżeństwo jest prawdziwe. Uważają, że mąż jest "poza jej zasięgiem"

Gina i Josh Miyares od trzech lat są szczęśliwym i kochającym się małżeństwem. Obecnie starają się o dziecko. Niestety, wiele osób nie wierzy, że ich związek jest prawdziwy. Uważają, że mężczyzna jest zbyt atrakcyjny i "poza zasięgiem" kobiety.

Gina przyznaje, że ludzie wciąż są zaskoczeni, gdy dowiadują się, że Josh jest jej mężem. Regularnie słyszy komentarze, że "wygląda jak mężczyzna", a Josh tak "naprawdę jest sobą homoseksualną i tylko udaje, że ją lubi". Niektórzy wręcz zarzucają im, że żyją w fikcyjnym związku. 

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda o wyborze partnerów. "Co ja się będę 70-letniej matki słuchać"

Ludzie nie wierzą w związek Giny i Josha. "Nie rozumieją, jak można kochać kogoś w większym rozmiarze"

Ponieważ Gina jest osobą plus size, a Josh prowadzi aktywny styl życia, wiele osób nie chce wierzyć, że ich związek jest prawdziwy. Jak możemy przeczytać w mylondon.news:

Ludzie mówią: och, jestem zaskoczony, że jesteście razem, ponieważ Josh jest taki aktywny i wysportowany. Nie rozumieją, że można kochać kogoś w większym rozmiarze. 

Kobieta dodaje, że mimo niedowierzania innych, mąż absolutnie uwielbia jej krągłości. Niestety, to nie jedyny przykry komentarz, z jakim musiała się zmierzyć para. - Mówią, że nasze małżeństwo na pewno jest udawane, ponieważ Josh jest niezwykle atrakcyjny. Co więcej, uważają, że wyglądam jak mężczyzna, co jest niedorzeczne, oraz że Josh jest potajemnie gejem i udaje, że mnie lubi. To okropne, choć słyszałam to tak wiele razy, że już mi nie sprawia przyszłości. Żal mi tych ludzi, ponieważ nie wiedzą, jak to jest czuć bezwarunkową miłość — przyznaje Gina. Jej mąż dodaje, że czasami naprawdę ma ochotę odpowiedzieć niedowiarkom w dosadny sposób - To boli, gdy ludzie mówią takie rzeczy o mojej wspaniałej żonie.

 

Para dzieli się swoimi przeżyciami i drogą do zostania rodzicem w mediach społecznościowych

Poznali się w 2017 roku w pracy, gdzie szybko zostali przyjaciółmi. Po roku zaczęli randkować, a w październiku 2018 Josh się oświadczył. Para od dłuższego czasu jest aktywna w mediach społecznościowych. Dzielą się w nich nie tylko swoją codziennością, ale także drogą, jaką muszą pokonać w związku z leczeniem niepłodności. To właśnie na Instagramie chcą przekazywać swoje doświadczenia i to, jak wygląda leczenie, by inne pary, które zmagają się z podobnym problemem, mogły skorzystać.

Więcej o: