Karolina Szostak w marynarce z głębokim dekoltem. Fani nie mogą oderwać wzroku: "Jest moc"

Karolina Szostak po raz kolejny zrobiła furorę na Instagramie swoją stylizacją. Tym razem dziennikarka pokazała się w czerwonej marynarce z dekoltem. Fani patrzą nie tylko na stylizację, lecz także na usta. - Czerwień nabiera całkowicie innego znaczenia - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co o wolności, feminizmie, seksie i brydżu myśli Renata Dancewicz?

Karolina Szostak jest najpopularniejszą dziennikarką sportową w Polsce. Znana jest jednak nie tylko ze swojej działalności zawodowej, lecz także metamorfozy, którą przeszła kilka lat temu. Ku uciesze wielu fanek i fanów Karolina Szostak aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Obecnie profil Karoliny Szostak obserwuje ponad 169 tys. osób, z którymi dziennikarka dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. 

Karolina Szostak zadała szyku! Czerwona stylizacja zrobiła furorę na Instagramie

Karolina Szostak tuż po meczu Polska-Argentyna udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym zapozowała w czerwonej marynarce i ustach w tym samym kolorze. - Barwy #białoczerwone #pl #mamyto #1/8 finału #niedziela #francja - napisała. Internautki oraz internauci po prostu nie mogli przejść obojętnie obok tego kadru.

 

Pod postem momentalnie pojawiły się komplementy i słowa zachwytu:

Najpiękniejsza moja
Przepiękna kobieta
Czerwień nabiera całkowicie innego znaczenia
Dość ładnie!
Woooow królowo, jest moc :)
Pięknie w tej czerwieni
Pięknie wyglądasz
P.Karolino! Tylko czerwona szminka, która daje pani za***istą kobiecość!

- czytamy.

Jak Karolina Szostak schudła 30 kg?

Nie ma wątpliwości, że Karolina Szostak ma na swoim koncie jedną z bardziej spektakularnych metamorfoz polskiego show-biznesu. W różnych wywiadach, a także na swoim Instagramie Karolina Szostak wielokrotnie mówiła, że za zmianą jej sylwetki oraz samopoczucia stoi m.in. dieta dr Dąbrowskiej, do której od tamtego momentu podobno wraca regularnie dwa razy w roku. - Na początku roku robię pełny post, a cztery miesiące później dwa tygodnie przypominajki - powiedziała w jednej z rozmów. Choć wokół tej diety krąży wiele kontrowersji, a niektóre osoby w sieci wróżyły dziennikarce szybki efekt jo-jo, to Karolina Szostak od lat pozostaje w fenomenalnej formie.

Więcej o: