Szejk spojrzał na modelkę, a na szejka jego żona. Ten wzrok mówi więcej niż 1000 słów

Były emir Kataru, Hamad bin Khalifa Al Thani na oczach swojej żony pomachał i uśmiechnął się do modelki na trybunach. Wszystko zarejestrowała na nagraniu. - "Spójrzcie na twarz żony szejka, nie jest dobrze", "Chyba naprawdę się to jej nie spodobało" - komentują ludzie w sieci.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Posłuchaj podcastu Co o wolności, feminizmie, seksie i brydżu myśli Renata Dancewicz?

Mundial w Katarze to nie tylko sportowe emocje, lecz także wiele kontrowersji, a nawet zabawnych sytuacji. Jedna z nich uwieczniona została na filmiku, który udostępniony w sieci momentalnie stał się viralem. W roli głównej były emir Kataru, Hamad bin Khalifa Al Thani oraz jego żona Moza bint Nasser.

Szejk pomachał do modelki na oczach żony. "Jej mina mówi wszystko"

Mowa o wideo, którym na swoim Instagramie podzieliła się brazylijska modelka Desire?e Soares. Podczas jednego z meczów reprezentacji Brazylii, modelka postanowiła nagrać do stojącego w loży byłego emira Kataru, Hamada bin Khalifa Al Thaniego. Szejk spojrzał na kobietę, a następnie uśmiechnął się i jej pomachał. To wszystko działo się na oczach jego żony, która spojrzała na niego w bardzo wymowny sposób. - Czy ktoś wygrał pomachanie ręką od szejka z Doha? Jaaaaaaa!!! - napisała modelka pod udostępnionym filmikiem.

 

Spojrzenie żony byłego emira Kataru nie przeszło niezauważone przez internautki oraz internautów:

Spójrzcie na twarz żony szejka, nie jest dobrze
Twarz żony szejka jest złowroga hahaha
Jego żona nie wygląda na szczęśliwą
Chyba naprawdę się to jej nie spodobało
Jej mina mówi wszystko
Jej spojrzenie naprawdę skłoniło mnie do refleksji

- komentują pod udostępnionym wideo.

Kim jest Hamad bin Khalifa Al Thani?

Hamad bin Khalifa Al Thani był emirem Kataru w latach 1995-2013. 25 czerwca 2013 ogłosił, że abdykuje na rzecz syna Tamima. W przygotowanej, w 2013 roku, przez tygodnik "Angora" liście 50. najbogatszych polityków świata zajął 26 miejsce, z majątkiem wycenionym na dwa miliardy dolarów. 70-latek jest jednym z najpotężniejszych ludzi w Katarze. Ma trzy żony i trzynaścioro dzieci.

Więcej o: