Tiktokerka pokazała paczki świąteczne od Biedronki. "Nie wiem, czemu ludzie tak narzekają"

Tiktokerka, która prowadzi konto o nazwie "Niebanalna matka", na co dzień pracuje w jednym z dyskontów. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia postanowiła pokazać paczki świąteczne, które Biedronka sprezentowała swoim pracownikom.
Zobacz wideo Zobacz wideo: Katarzyna Zielińska przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia

"Czas pokazać całą zawartość wszystkich paczek" - napisała pod filmem, zamieszczonym na platformie. 

Okres okołoświąteczny to czas, w którym pracownicy wielu firm otrzymują upominki od pracodawcy. Czasami prezenty są jedynie symbolicznie, czasami zaś - są to pięknie opakowane zestawy różnych akcesoriów, słodyczy itp. "Niebanalna matka" pokazała zawartość paczek od Biedronki, które dostała zarówno ona, jak i jej dwaj synowie.

Na pierwszy rzut oka, wrażenie robi rozmiar pudełek. W paczkach przeznaczonych dla dzieci Tiktokerki znalazły się zróżnicowane upominki - zabawki oraz słodycze. Młodszy syn dostał m.in. kolorowe klocki, starszy zaś - głośnik bezprzewodowy i grę planszową.

Pokazała świąteczne paczki od Biedronki. Jest też "magiczne pudełko"

W paczce przygotowanej dla "Niebanalnej matki" również znalazły się różnego rodzaju słodycze - pierniczki, praliny - a także herbata i kawa. To jednak nie wszystko. Tiktokerka otrzymała również czarną parasolkę i "magiczne pudełko". W czarnym opakowaniu znajdowało się skórzane etui na dokumenty oraz dwa portfele, męski i damski, w różnych kolorach.

Dzieci tiktokerki wydawały się być bardzo zadowolone z otrzymanych paczek. Aprobatę wyrazili również internauci w komentarzach pod filmem. Podzielili się także własnymi doświadczeniami w temacie otrzymywania świątecznych paczek od swoich pracodawców.

"Nie wiem, czemu ludzie tak narzekają"

"I to się właśnie ceni. mąż 10 lat pracuje w tej samej firmie i nie dali ani premii świątecznej, ani żadnego upominku dla pracownika, ani dla dzieci" - napisała pod nagraniem jedna z użytkowniczek platformy.

"Nie wiem, czemu ludzie tak narzekają na te paczki. Ja pracuję w budżetówce i nie dostajemy nic, ani bonów, ani premii, tylko uśmiech prezesa" - dodała inna internautka.

W pozostałych komentarzach możemy m.in. przeczytać:

Super! U nas nigdy nic nie dali. Ani paczek, ani bonów. Fajnie, że Was doceniają
Biedronka zawsze miała u mnie plusa za paczki na święta, Ja pracuję w dużej państwowej firmie i nie ma paczek
Super, i tak powinni wszędzie pracowników doceniać

Żródło: TikTok

Więcej o: