Nie dość, że przystojny, to jeszcze umie śpiewać! David Beckham przyłapany

Victoria Beckham podzieliła się hitowym nagraniem na Instagramie. David Beckham został przyłapany przez nią o poranku na śpiewaniu świątecznego hitu "All I Want For Christmas Is You". - Ten człowiek mógłby śpiewać cokolwiek, a i tak byłoby gorąco - komentują internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Marina za suknię ślubną zapłaciła 50 tysięcy. Do rekordzistek jej daleko. Beckham na swoją wydała fortunę, ale efekt...

David Beckham jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Przez wiele kobiet uważany jest również za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn globu. Potwierdzają to różne rankingi i zestawienia, w tym ranking na 50. najlepszych mężczyzn magazynu "OK!", w którym David Beckham zajął 1. miejsce oraz tytuł najseksowniejszego mężczyzny na świecie, który otrzymał w 2015 roku od amerykańskiego magazynu "People". 

David Beckham przyłapany na śpiewaniu. Victoria Beckham ukradkiem go nagrała 

Victoria Beckham opublikowała na swoim instagramowym profilu filmik nagrany niepostrzeżenie w kuchni o poranku. W roli głównej siedzący przy kuchennej wyspie David Beckham, śpiewający jedną z najpopularniejszych świątecznych piosenek, czyli "All I Want For Christmas Is You". - @davidbeckham daje nam swoją najlepszą wersję @mariahCarey - napisała Victoria Beckham.

 

Wideo momentalnie stało się hitem, a już godzinę po publikacji zebrało prawie 200 tys. polubień i ponad 2,5 tys. komentarzy. To jednak nie koniec, gdyż liczby te stale rosną.

Ostatnia nuta była dobraaa
On jest naprawdę dobry!!!
Awwww... to jest bardzo słodkie... ale szczerze mówiąc, ta ostatnia nuta była w punkt!
Z samego rana, a on tak wygląda 
Jakie piękneee, uwielbiam jego pokorę, co za cudowna osoba
Ten człowiek mógłby śpiewać cokolwiek, a i tak byłoby gorąco
On naprawdę potrafi śpiewać!
Kocham go za to i kocham ciebie za uwiecznienie tego na filmie!
Ech, jesteście po prostu najlepsi!!!
Och, on jest taki uroczy
Chciałabym budzić się z takim widokiem każdego ranka!
Oboje jesteście niesamowici
Jego mina, gdy zorientował się, że Victoria nagrywa

- piszą internautki oraz internauci pod postem.

Więcej o: