Anna Lewandowska pozuje w skąpym bikini. W sieci zawrzało. "Już mi się odechciało jeść"

Anna Lewandowska wróciła z Barcelony do Dohy, by osobiście w dalszym ciągu kibicować mężowi oraz reprezentacji Polski w kolejnych meczach. Tym razem zabrała ze sobą córki. W przerwie pomiędzy kolejną rozgrywką trenerka spędza czas z rodziną. Na instagramowym profilu pochwaliła się zjawiskowym zdjęciem w bikini.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Lewandowska jest ogromnym wsparciem dla swojego męża, Roberta Lewandowskiego. Piłkarz wielokrotnie podkreślał w wywiadach, jak ceni sobie obecność rodziny nie tylko w lepszych, ale również w tych gorszych momentach. Lewandowski mógł liczyć na obecność Anny, jeszcze jak grał w Zniczu Pruszków oraz obecnie, gdy jest zawodnikiem FC Barcelona oraz kapitanem reprezentacji Polski. Trenerki nie mogło również zabraknąć na mundialu, który odbywa się w Katarze.

Zobacz wideo Znamy sekret młodego wyglądu Roberta Lewandowskiego. Zdradziła go Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w Katarze. Najnowszy post trenerki zachwycił internautów

Czas pomiędzy kolejnymi meczami Robert Lewandowski spędza z żoną i córkami. Na Instagramie Anny można zobaczyć obszerną relację, gdzie chwali się momentami spędzonymi razem. Trenerka nawet na wyjeździe nie odpuszcza i pamięta o regularnych treningach. Znalazła również czas na relaks i skorzystała z uroków rozgrzanego od słońca Kataru. 33-latka założyła na siebie lawendowe bikini, które odsłoniło efekty ciężkiej pracy i stosowania zbilansowanej diety. Wszyscy nie mogę jednak oderwać wzroku od jednego, czyli... brzucha! Lewandowska, pozując przed obiektywem i prężąc ciało, wyeksponowała imponujący sześciopak.

 

Pod wpisem Anny Lewandowskiej pojawiła się lawina komentarzy

Zdjęcie, na którym Anna Lewandowska zaprezentowała perfekcyjnie wyrzeźbioną sylwetkę, nie obyło się bez błyskawicznej reakcji ze strony wiernych obserwatorów trenerki. Na jej instagramowym profilu ich liczba wynosi już ponad 4,7 miliona osób. Wśród komentarzy nie zabrakło komplementów i słów zachwytu.

Wow! Hot Kobieta
już mi się odechciało jeść
Ależ forma
ależ HOT fota
Matko, niesamowita figura!
Widać, że trenujesz i do tego zachwycasz.
Ależ zacny ten mięsień
Więcej o: