"Zjawiskowa" Doda eksponuje biust w bikini z muszelkami. Fani oniemieli z wrażenia. "Promieniejesz"

Pobyt Dody wraz z nowym partnerem, Dariuszem Pachutem w Wietnamie budzi ogromne zainteresowanie w sieci. Teraz gwiazda pochwaliła się zdjęciami prosto z plaży.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Doda oprócz brylowania w polskim show-biznesie, nieustannie zaskakuje swoimi codziennymi relacjami z podróży z Wietnamu. Gwiazda regularnie publikuje nagrania, na których korzysta z czasu spędzonego z ukochanym, Dariuszem Pachutem. Do niedawna jego twarz pozostawała nieznana, lecz ostatnio artystka zdecydowała się opublikować pierwsze oficjalne zdjęcie razem.

 
Zobacz wideo Doda o nowej płycie. "Nie chcę zarabiać na swoich traumach"

Doda na wakacjach z ukochanym. Pochwaliła się zdjęciem z plaży

Dorota Rabczewska w pełni korzysta z urlopu w Azji. Wraz z ukochanym wybrali się na plażę, gdzie śpiewała i tańczyła w rytm lokalnej muzyki. Później mogliśmy również zobaczyć, jak para tańczy w rytm piosenki wokalistki. Na swoim profilu na Instagramie artystka opublikowała zjawiskowe zdjęcia, na którym pozuje w słomianym leżaku. Doda postawiła na efektowne bikini ozdobione muszlami, które wyeksponowało biust i podkreśliło sylwetkę. Artystka chętnie udostępnia zdjęcia swojej figury, gdyż regularnie nad nią ćwiczy. W wywiadach wielokrotnie zaznaczała już, że równie ważna jest dla niej dieta.

 

Post Dody zebrał wiele reakcji. Fani nie kryją swojego zachwytu

Posty publikowane przez wokalistkę z pobytu w Wietnamie cieszą się dużym zainteresowaniem wśród internautów. Widząc szczęśliwą artystkę, u boku ukochanego, nie szczędzą gratulacji. Nie sposób nie dostrzec wyróżniającej się kreacji Dody, która również została skomplementowana przez instagramowych fanów.

Łał jakie nogi
Jesteś seksowną kobietą.
Promieniejesz.
Zjawiskowa
Piękna królowa!
Więcej o: