Cichopek i Kurzajewski będą chcieli unieważnić śluby kościelne? Ma to potwierdzać ich "przyjaciółka"

Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wciąż jest tematem numer jeden w wielu serwisach plotkarskich. W ostatnim czasie głośno jest o rzekomych zaręczynach pary, a teraz "Rewia" donosi, że prezenterzy "Pytania na śniadanie" mają rozważać unieważnienie ślubów kościelnych.

Miłość Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego jest aktualnie bardzo gorącym tematem. Wiele osób zastanawia się, jak dalej potoczy się ich związek i czy zdecydują się na sformalizowanie swojej miłości. Doniesienia "Rewii" mogą zatem zaskoczyć wielu fanów. 

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Miłość Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego rozkwita. Czy para zdecyduje się na ślub?

W ostatnim czasie portale plotkarskie huczą o rzekomych zaręczynach Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para oficjalnie nie komentuje tych doniesień, ale jak udało ustalić się portalowi Pudelek, para miała zaręczyć się w USA. W listopadzie Kurzajewski brał udział w maratonie w Nowym Jorku, a Cichopek towarzyszyła mu podobno podczas tej podróży. W jednej z ostatnich rozmów "Fakt" próbował nawet potwierdzić tę informację podczas rozmowy z 49-latkiem. Kurzajewski odpowiedział, że nie chce rozmawiać o życiu prywatnym, ale jednocześnie nie zdementował plotek: 

Nie komentuję takich spraw. Mamy swoje życie prywatne i bardzo się cieszę, że je mamy!
 

Nowe informacje dotyczące Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Doniesienia "Rewii" mogą zaskakiwać

Tygodnik "Rewia" donosi, że para rozważa unieważnienie poprzednich małżeństw. Wiara zarówno dla aktorki, jak i dziennikarza jest bowiem bardzo ważna, więc rzekomo zależy im na ślubie kościelnym. Pogłoski te miała potwierdzić tygodnikowi "przyjaciółka" Cichopek i Kurzajewskie:

Kasia chce to zrobić, by związać się z Maciejem jako całkowicie wolna osoba. Jest wierząca, dla niej to bardzo ważne.
Więcej o: