Dowiedziała się, ile naprawdę warty jest jej pierścionek za ponad 5 tys. zł. "Absurd"

Savannah marzyła o kultowym pierścionku marki Cartier. Dostała go od swojego chłopaka na 28. urodziny. Przy okazji kupowania biżuterii na 29. urodziny postanowiła sprawdzić, ile faktycznie ma w sobie złota. Zupełnie nie spodziewała się, że usłyszy coś takiego.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam dynamicznie zmontowanymi filmikami, które poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam wiele inspiracji, porad oraz ciekawych trików. Dużą popularnością cieszą się także profile oraz filmiki w których internautki oraz internauci dzielą się wybranymi momentami oraz nietypowymi historiami ze swojego życia. 

Sprawdziła wartość złota w swoim pierścionku za ponad 5 tys. zł. "Płaci się za markę"

Savannah Mukeshi jakiś czas temu udostępniła na swoim profilu filmik, który zrobił furorę na TikToku. Na nagraniu kobieta podzieliła się ciekawostką dotyczącą znanej obrączki marki Cartier z kolekcji Love. Jak wytłumaczyła, w zeszłym roku wybłagała swojego chłopaka, by kupił jej ten pierścionek na 28. urodziny. Jednak w tym roku, z okazji 29. urodzin, jej mama postanowiła kupić jej biżuterię nie od znanej marki, lecz coś, co ma "prawdziwą wartość". Podczas wizyty w sklepie jubilerskim Savannah postanowiła sprawdzić, jakiej wartości złoto zawiera jej pierścionek od Cartiera, który kosztował 1080 funtów, czyli prawie 5,5 tys. zł. Według jubilera obrączka zawiera w sobie złoto o wartości 115 funtów, czyli około 630 zł.

Wideo obejrzało ponad 1,8 mln osób, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy:

Twój mężczyzna kupił ci pierścionek od Cartiera, a mój nie chce mi nawet kupić Starbucksa
Dokładnie to powiedział mi mój jubiler o Cartierze
Większość ludzi, którzy kupują biżuterię takich marek, wie o tym, ale taka designerska biżuteria nadal ma lepszą wartość przy odsprzedaży
Technicznie tak, ale jako jubiler mogę powiedzieć, że ten Cartier będzie trzymał swoją wartość
Cartier, płaci się za nazwę, a nie za wagę złota
Jeśli zdecydujesz się go sprzedać, Cartier nadal będzie kosztował 1000 funtów, a wszystkie inne będą kosztować swoją wagę
To jest absurd, ale każdy kupując markowe rzeczy powinien zdawać sobie z tego sprawę

- czytamy.

Więcej o: