Pamiętacie, że oni byli kiedyś razem? Nasi rodzimi celebryci romansowali z międzynarodowymi gwiazdami

Romanse gwiazd są zawsze na pierwszych stronach gazet. Kiedy polska celebrytka lub celebryta wchodzi w relację z zagraniczną gwiazdą, robi się jeszcze ciekawiej. Losy związku śledzi cały świat. O niektórych parach zdążyliśmy już zapomnieć.

Tymi związkami żył cały świat

Z pewnością pierwsza gwiazdorska para, która była znana nie tylko w Polsce, lecz mówiono o niej na całym świecie, a która przychodzi wam do głowy, to Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. Nic dziwnego! Ten głośny związek nie schodził ze pierwszych stron gazet przez długi czas. Ale to nie jedyna taka para.

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell

Zatrzymajmy się jeszcze na chwilę przy Alicji i Colinie. Polska aktorka wyjechała do Stanów Zjednoczonych zrobić karierę. Na planie filmowym "Ondine" poznała hollywoodzkiego gwiazdora. Para doczekała się synka Henry’ego Tadeusza. Ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Spotykali się krótko, ale wspólnie sprawują opiekę nad chłopcem.

Michał Żebrowski i Izabella Scorupco

Nie mniej głośno w polskich mediach było o Michale Żebrowskim i Izabelli Scorupco. Para uchodziła za jedną z najgorętszych na czerwonym dywanie w latach 90. Spotkali się przy produkcji filmu "Ogniem i mieczem". Fani byli przeszczęśliwi, gdy ekranowa para zaczęła pokazywać się publicznie razem. Rozstali się jednak. "Gala" ustaliła, że ich drogi się rozeszły, ponieważ Izabella rozpoczęła karierę za granicą. Każde zbudowało nową, szczęśliwe rodzinę.

Zobacz wideo Gwiazdorskie pary, które dały sobie drugą szansę

Anja Rubik i Sasha Knezević

Anja Rubik wiele lat była związana z Serbem. Sasha Knezević także zajmował się modelingiem. Razem wyglądali zjawisko. Niekiedy nawet pracowali razem przy kampaniach czy sesjach zdjęciowych. Tworzyli zgraną parę wiele lat, małżeństwem byli przez pięć.

Izabella Miko i Alexander Skarsgård

O tej parze na pewno zapomnieliście! Izabella Miko była związana ze szwedzkim aktorem, Alexandrem Skarsgårdem. Gwiazdor, którego świat pokochał za rolę wampira w serialu „True Blood" nie jest już związany z Polką.

Anna Jagodzińska i Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio jest znany ze swoich związków z dużo młodszymi od siebie modelkami. Jego uwagę zajęła przez chwilę także polska piękność. W 2011 roku media obiegły wspólne zdjęcia Leonardo DiCaprio i Anny Jagodzińskiej. Czy było to coś więcej? Zagraniczne media nazywały Anię dziewczyną Leonardo, ale nawet jeśli tak było, ich związek należy do przeszłości.

Więcej o: