Horoskop dzienny 4 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 grudnia. Końcówka tygodnia może być wyzwaniem lub tylko kolejną, spokojną niedzielą. Chcesz wiedzieć, co Cię czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop dzienny.

Horoskop dzienny - Baran 

Spotkanie, na które czekasz od tak dawna, może być rozczarowaniem. Jednak nie rezygnuj i dalej szukaj szczęścia. Być może jest bliżej, niż Ci się wydaje. Los już niedługo sprawi Ci niespodziankę. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Zechcesz dziś chwilę odpocząć, ale niezapowiedziani goście będą mieli inne plany. Nie warto się złościć, zwłaszcza że ktoś przyjdzie do Ciebie z bardzo konkretną propozycją. Możesz dużo zyskać i raczej nie stracisz. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Czas na gorące uczucie, Twoje sprawy sercowe nabiorą dziś tempa. Ktoś sprawi, że Twoje serce znacznie przyspieszy. Zamiast analizować wszystkie za i przeciw daj się porwać uczuciu. 

Horoskop dzienny - Rak

Będziesz dziś słuchać czyichś wymówek, ale zamiast przejmować się, jak zwykle po prostu odpłyniesz myślami w całkiem inną stronę. Taka odmiana dobrze Ci zrobi, z czasem podejmiesz właściwą decyzję, już prawie jesteś gotowy. 

Horoskop dzienny - Lew

Ktoś dziś zabierze Cię w nieznane i złoży pewną deklarację. Być może chodzi o wspólną przyszłość, ale może to być też mocne postanowienie poprawy. Od Twojej reakcji dużo zależy, jeśli potrzebujesz czasu na przemyślenia, po prostu o tym powiedz. 

Horoskop dzienny - Panna

Czas na domowe obowiązki, przez cały tydzień nie udało Ci się zbyt wiele zrobić, ale dziś możesz włączyć ulubioną muzykę w tle i zorganizować przestrzeń tak, by żyło Ci się lepiej. Wyrzuć jak najwięcej niepotrzebnych przedmiotów, tak uwolnisz energię. 

Horoskop dzienny - Waga

Zamiast zmartwień czeka Cię dziś wesoła rozrywka, przyjaciele nie pozwolą Ci zaszyć się w domu. Razem wybierzecie się na pyszny obiad, a potem może do kina. W Twoich oczach znów zagości szczęście. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Właśnie zaczyna się dla Ciebie bardzo dobry okres. Ktoś, kogo kochasz, jest blisko i daje Ci poczucie bezpieczeństwa. Z taką bazą wszystko układa się samo, tylko patrz i podziwiaj. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Pomimo zimy za oknem w Twoim sercu ciągle wiosna. Partner rozumie Cię bez słów i jest blisko zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czeka Cię dziś typowa leniwa niedziela na kanapie, w końcu nadrobisz zaległości serialowe i plotki z przyjaciółmi. Wieczorem odezwie się ktoś, kto już wkrótce zmieni Twoją przyszłość. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Czeka Cię dziś niespodziewany zastrzyk gotówki, być może otrzymasz spadek lub wiadomość o zaległej premii. W każdym razie szczęście się do Ciebie uśmiechnie. 

Horoskop dzienny - Ryby

Nie pozwól, aby inni dyktowali Ci, co masz robić, dzień wolny jest od odpoczynku, zwłaszcza że ostatni tydzień dalej czujesz w kościach. Zaszyj się gdzieś w fotelu z dobrą książką i nie wychodź ze swojej kryjówki do wieczora. 

Więcej o: