Małgorzata Kożuchowska zdradza, jaki jest sekret jej pięknej skóry. "Każda by chciała tak wyglądać"

Medycyna estetyczna i korzystanie z różnych zabiegów upiększających to coś, na co decyduje się wiele gwiazd. Szczególnie gdy zaczynają być widoczne pierwsze oznaki starzenia się skóry. Małgorzata Kożuchowska opowiedziała, co robić, by spowolnić ten proces i cieszyć się piękną, gładką cerą.

Każda kobieta marzy o tym, by mieć piękną i gładką skórę. Szczególnie gdy na twarzy zaczynają pojawiać się pierwsze oznaki starzenia, zaczynamy przykładać większą wagę do jej pielęgnacji. Co zrobić, by cieszyć się nawilżoną i ujędrnioną skórą? Małgorzata Kożuchowska zdradza, jaki jest jej sekret. 

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska była na masażu twarzy

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sekret pięknej cery Małgorzaty Kożuchowskiej. Czy korzysta z zabiegów medycyny estetycznej?

Od lat fani Małgorzaty Kożuchowskiej są zachwyceni jej wyglądem i zastanawiają się, w czym tkwi sekret aktorki. Na Instagramie portalu Party.pl pojawił się krótki wywiad z 51-latką, w którym opowiada o swoim podejściu do korzystania z medycyny estetycznej. W komentarzach fani aktorki piszą jej wiele miłych słów: 

Piękna kobieta! W tym wieku każda by chciała tak wyglądać.
Pięknie wygląda, a ma ponad 50 lat!

Małgorzata Kożuchowska świetnie sobie radzi z powstrzymywaniem starzenia się skóry. Wiele osób zastanawia się, czy aktorka korzystała z zabiegów, jakie oferuje medycyna estetyczna. Czy Kożuchowska posiłkuje się używaniem takich zabiegów jak botox oraz powiększanie ust? Odpowiedź aktorki może niektórych zaskoczyć:

No jak pani widzi, w moim przypadku to by się chyba raczej nie sprawdziło...
 

Slow anti-aging to sposób na piękny i młody wygląd? Zobacz, na czym to polega

Małgorzata Kożuchowska zdradziła, co jest sekretem jej niezwykłej urody. Aktorka wyznała, że jest to slow anti-anigng, czyli działanie spowalniające efekty starzenia się. Kożuchowska stawia na odpowiednią suplementację, która pozytywnie wpływa nie tylko na zdrowie, lecz także kondycję skóry. Dodatkowo aktorka stawia na działania, które utrzymują cerę w nawilżeniu oraz świetniej kondycji. Jak sama przyznaje, od czasu do czasu udaje się na mezoterapię i japoński, liftingujący masaż kobido, które przynoszą jej tak fantastyczne rezultaty.

Więcej o: