51-letnia Kinga Preis schudła 15 kg. Zawdzięcza to pozbyciu się jednego nawyku

Kinga Preis to jedna z największych gwiazd polskiego kina. Ostatnio można zauważyć, że przeszła dużą przemianę. Aktorce udało się zrzucić 15 kg. Jaki jest jej sekret?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Kinga Preis to jedna z najbardziej utalentowanych i wielokrotnie nagradzanych polskich aktorek. Jest absolwentką prestiżowej Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Aktorka, jest sześciokrotną laureatką nagrody Orła oraz dziesięciokrotnie była do niej nominowana. Ostatnio uwagę przykuwa metamorfoza, jaką przeszła. 

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Doda odsłoniła brzuch w odważnym topie. Fani: 'No kobieta jest niesamowita' (zdjęcie ilustracyjne) Doda eksponuje biust w bikini z muszelkami. Fani oniemieli z wrażenia

Metamorfoza Kingi Preis. Czemu zawdzięcza zrzucenie 15 kilogramów?

Stracenie 15 kilogramów przez Kingę Preis było powodem sensacji wśród publiki, która nieco zirytowała samą aktorkę. W jednym z wywiadów wypowiedziała się na temat poruszenia, jakie wywołują aktorki, jeśli schudną lub przytyją. Preis przyznała, że media zaczynają analizować, przyczynę takiej zmiany, szukając jej np. w życiu danej osoby. 51-latka, podzieliła się opinią, że mężczyzn to zjawisko nie dotyczy w takim stopniu jak kobiet. Okazuje się, że zrzucenie przez nią 15 kilogramów jest skutkiem zerwania z nałogiem palenia papierosów. Przez wiele lat była palaczką, lecz postanowiła przeprowadzić prawdziwą rewolucję w swoim życiu.

Amber Rachdi Mając 23 lata, ważyła 300 kg. Przeszła spektakularną przemianę

Jak schudła Kinga Preis? Aktorka postawiła na popularną dietę

Kinga Preis oprócz porzucenia niezdrowego nawyku postawiła również na zmiany w odżywianiu. Zaczęła stosować popularne diety sokowe, aby oczyścić organizm i przyśpieszyć utratę wagi. Dzięki tym zmianom osiągnęła wymarzoną wagę, ale nie tylko. Oczyściła również organizm z toksyn i dzięki temu zyskała mnóstwo energii. Kinga Preis doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że owoce i warzywa to podstawa zbilansowanej diety.

Warto jednak pamiętać, aby przed rozpoczęciem diety, zasięgnąć specjalistycznej porady i dostosować plan żywienia do naszych potrzeb i organizmu. Kilka miesięcy temu amerykański miesięcznik "U.S. News & World Report" opublikował nowy ranking diet 2022 uznanych za najzdrowsze. 

Więcej o: