Święto górników, czyli Barbórka 2022. Życzenia gotowe do wysłania SMS-em lub przez Messenger

Barbórka 2022 w tym roku przypada w niedzielę 4 grudnia. To nie tylko imieniny Świętej Barbary, lecz także święto górników. Jakie życzenia warto złożyć im z tej okazji? Oto gotowe propozycje, które są idealne do wysłania SMS-em.

Barbórka 2022 zbliża się wielkimi krokami. W tym roku wypada w niedzielę 4 grudnia i z tej okazji warto przygotować sobie piękne życzenia do wysłania górnikom, którzy są nam bliscy. Nie masz na nie pomysłu? Skorzystaj z naszych propozycji!

Zobacz wideo Mówiła Dudzie, że chciałaby w Polsce czystej energii. Prezydent: A ja bym chciał śnieg w górach

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Barbórka 2022 - gotowe życzenia dla górników. Wyślij im piękne wierszyki

Życzenia w formie krótkich wierszyków to efektowny i piękny sposób na to, by pokazać górnikom, że o nich pamiętamy oraz doceniamy ich pracę. Wybierz ten, który najbardziej przypadnie ci do gustu, a następnie roześlij go SMS-em do górników, którzy 4 grudnia obchodzą swoje święto.

Z okazji Barbórki najlepsze życzenia, 
uśmiechów, sukcesów, zadowolenia,
by każda zmiana kończyła się bezpiecznie,
byście dobrym zdrowiem cieszyli się wiecznie!

Niych wom szychta je wesoło,
niych niy poci się wom czoło,
niych tworz wasza ni bydzie brudno,
niych praca ni bydzie trudno,
niych zarobków bydzie wiele,
w dni robocze i niedziele.

Oby robota było lżejszo,
Oby pinydzy boło wincy,
Oby zdrowie Wom dopisało,
I oby Barbara nad Wami czuwała...
Szczynsc Boże Wszyskim górnikom i ich rodzinom

Tę dzisiejszą okoliczność barbórkową 
wypadałoby chyba uczcić przemową –
ponieważ jednak z tym kiepsko sobie radzimy,
tylko najlepsze, szczere życzenia złożymy!

Krótkie życzenia dla górników - Barbórka 2022. Idealne do wysłania SMS-em

Życzenia pisane w formie wierszyków nie są w twoim stylu? Prześlij w tym roku górnikom z okazji ich święta kilka krótkich, lecz pięknych zdań, które wcale się nie rymują, a zawierają w sobie wszystko, co ważne. Możesz skorzystać z poniższych propozycji:

Życzę Ci, aby w tych trudnych czasach praca zawodowa przynosiła jak najwięcej zadowolenia i jak najmniej problemów, a sprawy osobiste układały się zgodnie z twoimi oczekiwaniami i marzeniami. Wszystkiego Najlepszego!

Z okazji Barbórki wszystkim braciom Górnikom składamy serdeczne życzenia. Aby ich praca była bezpieczna i zawsze wracali cali i zdrowi do domu. Szczęść Boże.

Z okazji nadchodzącej Barbórki, składam Ci najserdeczniejsze życzenia bezpiecznej i spokojnej pracy w kopalni, wszystkiego najlepszego w życiu zawodowym i prywatnym.

Z okazji nadchodzącej Barbórki pragnę życzyć Ci zdrowia, szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń. By każdy dzień przynosił promienie słońca oświetlające twoją drogę. Spokojnej pracy w kopalni w zdrowiu ducha oraz ciała. Szczęść Boże.

Więcej o: