Pamiętacie Wiktorię z serialu "Matki żony i kochanki"? Teraz gra w serialach Netfliksa

Grała Wiktorię Zarychtę w kultowym serialu "Matki, żony i kochanki", który zachwycił miliony Polaków. Na jakiś czas zniknęła z ekranów, by znów powrócić do grania w filmowych produkcjach. Jak potoczyły się losy Anny Romantowskiej?

Anna Romantowska miała 45 lat, gdy zaczęła grać w kultowym serialu "Matki, żony i kochanki". Dziś jej kariera na nowo nabrała tempa, a fani zachwycili się produkcjami, w których zagrała. Jak obecnie wygląda życie odtwórczyni serialowej Wiktorii?

Zobacz wideo Jak wybrano aktorki do serialu "Gang Zielonej Rękawiczki"? Nie było łatwo!

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Romantowska jako Wiktoria Zarychta. Ta rola przyniosła jej uznanie

Kariera Anny Romantowskiej rozkwitała, gdy dołączyła do obsady serialu "Matki, żony i kochanki". Miała wówczas 45 lat i wcieliła się w rolę Wiktorii, która przyniosła jej ogromne uznanie. Fani uwielbiali ją oglądać, a serial doczekał się nawet nakręcenia kolejnego sezonu. W trakcie swojej kariery, Anna Romantowska została nawet wielokrotnie nominowana do otrzymania nagród, doceniających jej niezwykły talent aktorski. Miała nominację do Orłów, Złotej Kaczki oraz dwukrotnie do Złotych Lwów. Ostatecznie Romantowska została nagrodzona, otrzymując Złote Lwy za wspaniałe role drugoplanowe zarówno w 1990 roku, jak i 2006 roku. 

Na przestrzeni lat Anna Romantowska wzięła udział w wielu produkcjach teatralnych, serialowych i kinowych. Jej kariera z roku na rok rozkwitała, jednak to w tym roku znów było o niej głośno. Aktorka zagrała bowiem w dwóch fantastycznych serialach Netfliksaa - "Gang zielonej rękawiczki" oraz "Gry rodzinne". W jednym z nich, czyli w "Gangu zielonej rękawiczki" znów zagrała u boku Małgorzaty Potockiej, z którą spędziła dużo czasu na planie, podczas kręcenia serialu "Matki, żony i kochanki".

Jak potoczyło się życie prywatne Anny Romantowskiej? Aktorka nie zdradza zbyt wiele

Anna Romantowska rzadko udziela wywiadów, a jeszcze rzadziej wspomina w nich o swoim życiu prywatnym. Niewiele więc wiadomo o tym, co się u niej dzieje poza planami filmowymi i serialowymi. Romantowska była żoną Krzysztofa Kolbergera, a w 1978 roku urodziła się ich córka Julia Kolberger. Aktorka rozwiodła się jednak z mężem, a później związała się z reżyserem Jackiem Bromskim.

Więcej o: