Co można robić w sylwestra, by spędzić go inaczej niż zwykle? Te propozycje mogą ci się spodobać

Bale sylwestrowe nie są w twoim stylu, a świętowanie w domu nie wchodzi w grę? Mamy dla ciebie 3 nietypowe pomysły na to, co można robić w sylwestra, by spędzić go inaczej niż zwykle. Tym razem zrób coś nietuzinkowego, by z nową energią rozpocząć 2023 rok.

Nie masz planów na tegoroczną zabawę sylwestrową? Nic straconego! Mamy dla ciebie 3 ciekawe propozycje na to, co możesz robić, by nie tylko świetnie się bawić, lecz także rozpocząć nowy rok w nietuzinkowy sposób. 

Zobacz wideo Próba Cleo do Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Wyjazd na sylwestra? To może być świetny pomysł

Wiele osób planuje spędzić sylwestra w podróży. Niektórzy wybierają się za granicę, a inni decydują się bawić nad polskim morzem lub w górach. To świetny pomysł, by przeżyć ten dzień inaczej niż zwykle, a przy okazji nieco zmienić swoje otoczenie. W większości miejsc możesz już nie znaleźć noclegu, ale zachęcamy cię do rozważenia mniej popularnych kierunków.

W pobliżu twojego miejsca zamieszkania jest ciekawe miasteczko? A może masz ochotę spędzić sylwestra z dala od zgiełku i hałasu? Spróbuj wynająć mały domek nad pobliskim jeziorem. Będzie to możliwe nawet na ostatnią chwilę. Nie jest to zbyt popularny kierunek, a może okazać się strzałem w dziesiątkę. Zabierz ze sobą znajomych, by zrobić imprezę lub wybierz się w jednoosobową podróż i zwiedzaj okolicę, witając nowy rok w przepięknych okolicznościach przyrody. 

Co można robić w sylwestra, by świetnie się bawić? Ta propozycja pewnie cię zaskoczy

Jeśli nie masz planów na sylwestra, dobrze się rozeznaj na temat tego, co na ten wieczór oferują obiekty w pobliskich miastach. Wiele aquaparków i basenów przygotowuje wspaniałe imprezy sylwestrowe, na których możesz poczuć się, jakbyś grała w amerykańskim filmie. Zabawa nad basenem nie jest w twoim stylu? Noc w muzeum może też być fantastycznym sposobem na to, by hucznie powitać Nowy Rok.  Często bilety na takie wydarzenia można kupić jeszcze 31 grudnia, więc to idealny pomysł na wieczór dla osób, które do tej pory nie miały żadnych planów.

Noc sylwestrowa w teatrze, kinie lub operze? To możliwe

Zamiast oglądać filmy i seriale przed telewizorem, wybierz się do kina. W wielu miastach można spędzić noc sylwestrową na oglądaniu fantastycznych produkcji. Jeśli masz ochotę spędzić ten dzień na luzie w towarzystwie fajnych filmów, ten pomysł będzie dla ciebie strzałem w dziesiątkę. Jeśli jednak marzy ci się elegancki sylwester, a nie masz ochoty wybierać się na bal, udaj się do teatru lub opery. Wiele instytucji organizuje na ten wieczór wspaniałe wystąpienia i koncerty, które mogą ci przypaść do gustu.

Więcej o: