"Kiedy żona szuka idealnej szafy, ale ty masz ważniejsze sprawy". Nagranie jest hitem sieci!

W środę odbył się najważniejszy mecz podczas trwającego obecnie mundialu 2022 w Katarze. Reprezentacja Polski, dzięki przewadze bramek po 36 latach awansowała do 1/8 finału mundialu. Przed telewizorami i nie tylko tłumnie zebrali się kibice, by wesprzeć naszą drużynę. Oto nagranie, które robi furorę w sieci!

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Biało-Czerwoni przegrali wyraźnie 0:2 w meczu z Argentyną, który odbył się w środowy wieczór. Dzięki korzystnemu wynikowi meczu Arabia Saudyjska - Meksyk wyszli z grupy. Reprezentacja Polski, zagra w 1/8 finału MŚ 2022 w Katarze i zmierzy się z Francją. Takiego momentu nie mógł przegapić żaden wierny kibic. Zobacz, nagranie, które podbija sieć.

Zobacz wideo Głos kibica po meczu z Argentyną. Do studia zadzwoniła kobieta, która była przy porodzie syna Szczęsnego

Mecz Polska-Argentyna i awans do 1/8 finału mundialu 2022 w Katarze

W środę o godzinie 20:00 Polacy zmierzyli się w meczu, z Argentyną. Podopieczni Czesława Michniewicza przegrali, ale awansowali do 1/8 finału mundialu 2022 w Katarze. Podczas ponad 90 minut nie zabrakło emocjonujących chwil. Bohaterem tego spotkania został bramkarz reprezentacji Polski, Wojciech Szczęsny, który spektakularnie obronił karnego. Już w niedzielę, 4 grudnia Polaków czeka kolejne, niezwykle sprawdzające ich spotkanie z Francją, która jest jedną z najlepszych drużyn na świecie.

Klienci sklepu Ikea oglądają mecz. Nagranie podbija sieć

Wierni kibice zrobią wszystko, żeby nie przegapić takich chwil. Decydujący mecz, są w stanie obejrzeć wszędzie... nawet podczas wieczornych zakupów w Ikei. Wystarczy, że w pobliżu znajdował się telewizor. Film został nagrany i udostępniony na Twitterze przez Miasto Łódź. Nagranie, na którym widać głównie stojących mężczyzn przed ekranem, szybko zaczęło krążyć po sieci. Internauci podzielili się swoimi komentarzami pod wpisem.

Genialne
Jeżeli uzgodnili, że mąż 2h meczyku, a zona w tym czasie na chillu zakupy to why not?
Bo to była wspólna, małżeńska decyzja.
Ręce opadają
Więcej o: