Modne sukienki na sylwestra 2022. Niedrogie, a dają efekt "wow". W Sinsay, HM i Reserved już od 70 zł

Na sylwestrowej imprezie wszystko jest dozwolone- cekiny, brokat, długość mini, głęboki dekolt. Im bardziej błyszcząca kreacja, tym lepiej. Jeżeli zastanawiasz się już nad ukienką na tę wyjątkową noc, te propozycje z sieciówek powinny cię zainteresować.

Impreza sylwestrowa to doskonała okazja, by nieco zaszaleć z kreacją. Tej nocy rządzą brokat i cekiny. Jeżeli zastanawiasz się już nad sylwestrową sukienką, te propozycje z sieciówek powinny cię zainteresować. Dzięki nim olśnisz wszystkich na imprezie. 

Błyszcząca sukienka z Sinsay. Idealna na sylwestra

W ofercie Sinsay znajdziesz teraz srebrną, delikatnie połyskującą sukienkę mini. To model z dekoltem w kształcie litery "V", który pięknie wysmukla szyję. Sukienka o swobodnym kroju posiada gumkę w pasie. Uwagę zwracają również bufiaste rękawy. Model ten kosztuje 69,99 zł. 

Błyszcząca sukienkaBłyszcząca sukienka Fot. Sinsay

Błyszcząca sukienka sprawdzi się świetnie podczas imprezy sylwestrowej. Możesz zestawić ją z modnymi w tym sezonie długimi kozakami na obcasie. Całość uzupełnij srebrną biżuterią. 

Błyszcząca sukienka z Reserved. W wielu kolorach 

Błyszczącą sukienkę znajdziesz teraz również w Reserved. Jest ona dostępna w kilku kolorach, m. in. fioletowym, szarym czy niebieskim. Cała sukienka pokryta jest cekinami. Model ten również posiada dekolt w kształcie litery "V" i gumkę w pasie. Sukienka kosztuje 139,99 zł. 

Różowa sukienkaRóżowa sukienka Fot. Reserved

Błyszcząca sukienka sprawdzi się nie tylko podczas sylwestrowej imprezy. 6 stycznia rozpoczyna się karnawał, który również jest świetną okazją do założenia cekinowej kreacji. 

Błyszcząca sukienka z H&M. Cekinowy model

Sukienkę pokrytą cekinami znajdziesz również w H&M. To model o luźnym kroju z szerokimi rękawami. Kolorowe cekiny tworzą ciekawy szlaczek. Sukienka dostępna jest w kilku kolorach- czarnym, srebrnym i złotym. Kupisz ją za 149,99 zł. 

Błyszcząca sukienkaBłyszcząca sukienka Fot. H&M

Aby cekinowa sukienka nie kojarzyła się z kiczem, warto postawić na prosty model. Nie należy również przesadzać z dodatkami- nie powinny być one zbyt ekstrawaganckie. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: