Horoskop dzienny 6 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 6 grudnia. Czeka Cię dziś worek niespodzianek, czy raczej typowy wtorek? Chcesz wiedzieć, jak dalej potoczy się Twój początek tygodnia? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Poczujesz dziś, że wszyscy, których spotkasz na swojej drodze, będą mieli wobec Ciebie konkretne oczekiwania. Czy warto odpowiedzieć pozytywnie na ich prośby? Zdecydowanie tak, w zamian otrzymasz znacznie więcej. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale ciągle brakuje Ci czasu i motywacji? Układ planet w tym tygodniu sprawi, że wszystko będzie możliwe. Działaj odważnie i nie oglądaj się na innych, i tak już dawno są w tyle. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że musisz przeprosić. Zamiast unosić się honorem, zrób to jak najszybciej. Nie warto odkładać tak ważnych spraw na później, właśnie teraz jest odpowiedni moment.  

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Rak

Spróbuj raz na zawsze zostawić za sobą wszystkie niesnaski i nieporozumienia. To, co wzbudziło Twoje negatywne emocje, nie jest warte ani Twojego czasu, ani energii. W momencie kiedy to zrozumiesz, znowu zaczniesz się uśmiechać. 

Horoskop dzienny - Lew

Życie ostatnimi czasy Cię nie rozpieszczało, ale teraz przyszedł czas na zmianę. Dzisiejszy dzień przedstawi Ci całkiem nowe możliwości, drzwi do bogactwa i powodzenia stoją teraz przed Tobą otworem.  

Horoskop dzienny - Panna

Nie czekaj dłużej, aż przydarzy Ci się coś wyjątkowego, tylko ruszaj odważnie przed siebie. Planety działają dziś na Twoją korzyść. Możesz teraz zrealizować najbardziej śmiałe marzenie. 

Horoskop dzienny - Waga

Baw się dziś jak nigdy dotąd, zdecydowanie na to zasługujesz. Dobry humor to najlepsze antidotum na wszystkie problemy tego świata. Niech Twoja szklanka zawsze będzie do połowy pełna, a nie pusta. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Zrób w tym tygodniu coś, co sprawi, że poczujesz się dobrze w swojej skórze. Masaż, wizyta u fryzjera, długi spacer. Życie jest od tego, aby się rozpieszczać, w pierwszej kolejności zawsze warto zadbać o siebie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Odpuść sobie dziś wymagające obowiązki na rzecz kreatywnych projektów. Masz teraz trochę dodatkowego czasu, warto wykorzystać go tak, jak sobie tego życzysz. Być może już wkrótce zaczniesz zarabiać na swoim hobby. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Postaraj się dziś zachować otwarty umysł. Ktoś przedstawi Ci śmiały pomysł, o którym już wkrótce może być bardzo głośno.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wiesz, że to już czas na zmiany, ale nie wiesz, od czego zacząć. Dobrą wiadomością jest to, że w ciągu najbliższych kilku dni pojawi się kilka oczywistych wskazówek, które uda Ci się odczytać. 

Znaki zodiaku przyporządkowane są do czterech żywiołów: ognia, ziemi, powietrza i wody. Gdy spotykamy kogoś, z kim jesteśmy w jednej grupie, szybko okazuje się, że łączy nas coś wspólnego.Horoskop porównawczy - z kim nam po drodze?

Horoskop dzienny - Ryby

Ktoś będzie chciał Cię dziś zranić, ale Ty pozostaniesz niewzruszony. Przez lata budowana pewność siebie właśnie zaczyna procentować. Masz pełną kontrolę i to bardzo miłe uczucie. 

Więcej o: