"Mam Talent": Juror przerwał występ 10-latce. "Ta piosenka jest jak góra..."

10-latka wystąpiła w amerykańskiej edycji programu "Mam Talent", lecz nie spodziewała się tego, jak potoczy się jej wystąpienie. Gdy zaczęła śpiewać, jeden z jurorów postanowił przerwać dziewczynce. To, co stało się później, wywołało wiele emocji.

W amerykańskiej edycji programu "Mam Talent" postanowiła wystąpić 10-letnia Souparnika Nair. Nie spodziewała się jednak, że jeden z jurorów postanowi przerwać jej występ. Jak na to zareagowała publiczność i sama dziewczynka? 

Zobacz wideo Marcin Prokop: Kliment jako juror wniósł do "Mam talent!" dużo świeżości. Jest człowiekiem nieobliczalnym

Więcej podobnych tematów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Juror przerwał występ 10-letniej Souparnika Nair. Sytuacja była stresująca

Uśmiechnięta 10-latka pojawiła się na dużej scenie programu talent show i postanowiła pokazać szerszej publiczności swój głos. Po krótkiej rozmowie z jurorami zaczęła śpiewać utwór "The Trolley Song". Jej śpiew oczarował widownię, lecz w pewnym momencie Simon Cowell postanowił przerwać występ Souparnika Nair i poprosił ją o zaśpiewanie innego utworu. Tym razem dziewczynka miała wykonać piosenkę "Never Enough" z filmu "Król Rozrywki".

Dziewczynka od razu się zgodziła, lecz widać było, że nieco się zestresowała. Spojrzała w stronę rodziców, mocniej ścisnęła mikrofon i wzięła głęboki wdech. Zaczęła śpiewać. Kiedy tylko zaprezentowała nową piosenkę, wszyscy zamilkli.

Występ Souparnika Nair wzbudził wiele emocji. Jak zareagowała publiczność?

Gdy Souparnika Nair śpiewała nowy utwór, widownia, jak i jurorzy byli zdumieni tym, jaki taka mała dziewczynka może mieć wspaniały głos. Niektórzy byli w szoku, a inni po prostu się wzruszyli. Pod koniec występu dziewczynka otrzymała nawet owacje na stojąco, którymi nagrodzili ją również jurorzy. Jak skomentowali jej występ? Najlepiej podsumował go juror David Walliams, mówiąc:

Ta piosenka jest jak góra, a ty ją zdobyłaś.
 

Nie tylko widownia i jurorzy zachwycili się występem utalentowanej 10-latki. Również internauci nie mogą wyjść z zachwytu, jakim głosem dysponuje tak mała dziewczynka. Co piszą o jej występie?

Widziałam ją jakiś czas temu w programie na żywo. Ma tylko 10 lat. Jest wspaniała!
Ona jest genialna!
WOW! Twoja wrażliwość jest taka inspirująca... Rób dalej to, co robisz!
Więcej o: