Torebki znanej marki znów w Biedronce. Tanie, a stylowe! Podobne w Sinsay i CCC

Te torebki to klasyka! W świątecznej kolekcji Biedronki pojawiły się ponadczasowe modele, które trafią w każdy gust. Wybór jest spory, a cena jest bardzo zachęcająca.

Puccini to polska marka z długą historią, która odnosi się do tradycyjnego włoskiego rzemiosła, a słynąca z wysokiej jakości torebek, portfeli i innej galanterii. Dzięki współpracy z Biedronką kilka z ich czołowych modeli możemy zakupić podczas zwykłych zakupów. Są eleganckie, modne i wygodne. A ich cena jest bardzo atrakcyjna. Modeli jest kilka, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli zaś nie zdążymy dotrzeć do Biedronki, to podobne torebki można znaleźć w innych popularnych sklepach np. Sinsay i CCC, w ofercie online. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Małe, ale pakowne podręczne torebki. Idealne na co dzień, ale i na wieczorowe wyjścia

W ofercie Biedronki dostępne są zarówno duże, jak i małe torebki. Te mniejsze występują w 5 wariantach. Szczególną uwagę zwracają modne ostatnio modele saddle bag, czyli torebki w kształcie siodła, noszone na krzyż przez ramię. Jedna jest wykonana z gładkiej ekoskóry, a druga o fakturze krokodylej. W gronie małych torebek znalazły się również bardziej wieczorowe kopertówki, ze złotymi elementami. Wszystkie mniejsze modele kosztują 99 zł i są dostępne wyłącznie stacjonarnie.

TorebkaTorebka fot. Biedronka

Podobną torebkę w stylu saddle bag, ale w kolorze brązowym można znaleźć w Sinsay. Ma fakturę imitującą skórę krokodylą, pasek z możliwością regulacji, dodatkową kieszeń wewnątrz, zapięcie na zatrzask i złote detale. Kosztuje 59,90 zł i można ją kupić również online. 

TorebkaTorebka fot. Sinsay

Duże torby z Biedronki. Są pakowne i efektowne. Podobna w CCC

Drugi rodzaj, który pojawi się w świątecznej ofercie Biedronki to torebki o formacie większym niż A4. Występuję w 5 rodzajach, a wśród nich wyróżniają się dwa o podobnej fakturze, jak wcześniej opisywane. Mają przegródki, kieszenie z przodu i wygodne uchwyty. Kosztują 139,99 zł. 

TorebkaTorebka fot. Biedronka

Czarną torebkę w podobnym stylu można dostać w CCC. Ma sporo przegródek, długie uchwyty i dopinany długi pasek. Jest wykonana z ekoskóry o fakturze krokodylej i jest dosyć sztywna, zatem nie będzie się odkształcać. Kosztuje obecnie 149,99 zł.

TorebkaTorebka fot. CCC

W ofercie Biedronki pojawiły się również torby i paski skórzane, zapakowane w ozdobne pudełka idealne na świąteczny prezent. 

Więcej o: