Wielka promocja w Lidlu! Elegancki zestaw do sypialni za 69,90. Podobne w Ikei i Homla

W swojej specjalnej ofercie Lidl przygotował elegancki i stylowy zestaw, który urozmaici niejedną . Podobne komplety znajdziemy w sklepach Homla oraz Ikea.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W nowej, przedświątecznej gazetce Lidla pojawiło się wiele interesujących produktów. Wśród nich znalazły się gustowne komplety pościeli, które jedynie przez kilka dni będzie można kupić w promocyjnej cenie. Zestawy zapewne odświeżą niejedną sypialnie. Podobnych produktów należy szukać w sklepach stacjonarnych i na stronach internetowych Homli oraz Ikei. 

Lidl sprzedaje eleganckie komplety. Specjalna promocja 

W trakcie obecnej wyprzedaży w Lidlu za modną pościel z polaru zapłacimy jedynie 69,90 zł, czyli o 20,00 zł mniej, niż w przypadku regularnej ceny. Komplet jest dostępny w dwóch wariantach, a w jego skład wchodzi poszewka na poduszkę 70x80 cm oraz poszwa na kołdrę 140x200 cm. Ceny egzemplarzy o większych gabarytach są wyższe. Oferta potrwa od poniedziałku 5 grudnia do środy siódmego dnia tego samego miesiąca.

pościel z Lidlapościel z Lidla screen lidl.pl

Modny komplet z Ikei. Cena cię zaskoczy 

Komplet pościeli marki ""ANGSLILJA" z Ikei o rozmiarach 150x200 oraz 50x60 cm teraz nabędziemy za 99,99 zł. Zestaw jest dostępny w szarym, ciemnoróżowym, białym, zielonym oraz beżowym kolorze. Komplet składa się z poszewki na kołdrę i poduszkę. Taka pościel wniesie powiew swobody i odprężenia do sypialni, dzięki spranej, bawełnianej tkaninie.

pościel z Ikeipościel z Ikei screen ikea.com

Homla także sprzedaje stylowe pościele. Obniżone ceny 

Ostatnią propozycją zestawów pościeli jest model z Homla, który teraz dostaniemy na wyprzedaży. Jego aktualna cena wynosi 103,20 zł. W skład kompletu marki TILLE wchodzi poszewka na kołdrę o wymiarach 160x200 cm oraz dwie poszewki na poduszkę o wymiarach 70x80 cm. Bawełna, której użyto do produkcji pościeli sprawia, że jest ona miękka i przyjemna w dotyku. 

pościel z Homlapościel z Homla screen homla.com

Więcej o: