Prezent na święta dla dziecka - prezenty z efektem WOW

Prezent na święta dla dziecka może nawiązywać do hobby lub okazać się większym projektem, w który zaangażuje się cała rodzina. Szukasz pomysłu na nietypowe prezenty, które być może nie zmieszczą się pod choinką? Sprawdź z nami, o czym marzą dzieci.

Prezent na święta - dzieci i klucz do udanego podarunku 

Pomysły na świąteczne prezenty to temat, który pojawia się już w okolicy Mikołaja. Dzieci doskonale wiedzą, że czekają ich aż dwie tury prezentów i nie zmarnują żadnej okazji na przypomnienie, że to już niedługo. Jak wśród reklam z ekranu telewizora i smartfona odszukać to, co sprawi prawdziwą radość, a nie będzie tylko kolejnym pomysłem na chwilę? W poszukiwaniu idealnego prezentu  na święta dla dzieci warto mieć na uwadze hobby pociechy. 

Prezent dla dzieci na gwiazdkę - lista zainteresowań 

Co zainteresuje przyszłą graficzkę, a z czego ucieszy się mały DJ? Sprawdź przegląd prezentów, które będą wspierać talent dziecka. Poniżej znajdziesz gotowe pomysły na prezent na Boże Narodzenie dla chłopca lub dziewczynki: 

  • tablet graficzny dla małej rysowniczki, 
  • mini stół mikserski dla króla każdej imprezy, 
  • ładne dodatki do pokoju oraz aplikacja dla przyszłej projektantki wnętrz, 
  • strój oraz piłka dla następcy Roberta Lewandowskiego, 
  • podświetlany globus oraz książki podróżnicze dla miłośniczki przygód, 
  • zestaw karaoke dla fanów największych przebojów,
  • pierwsza maszyna do szycia dla projektanta, 
  • duże podświetlane lustro dla kolejnej Top Model, 
  • mini scena dla małych aktorów. 
Zobacz wideo Pakujemy i ozdabiamy prezenty

Prezent dla dzieci na gwiazdkę - akcja aranżacja 

Kto powiedział, że prezent dla dzieci na gwiazdkę musi się zmieścić pod choinką? Przerwa świąteczna to dobry czas na wspólny projekt, który wprowadzi nową energię do domu. Szukasz pomysłu na pokoje dziecięce i strefę do zabawy? Sprawdź, co możesz zaplanować i zrealizować przed świętami

Kiedy ubierać choinkę - zdjęcie ilustracyjneKiedy ubierać choinkę - zdjęcie ilustracyjne Fot. Pixabay.com

Prezent na Boże Narodzenie dla dziewczynki  - metamorfoza pokoju 

Pokój dziecięcy to świat zamknięty w pigułce, to tutaj dziecko ciężko pracuje nad książkami, odpoczywa i przyjmuje przyjaciół. Pokój małej damy warto podzielić na strefy i przy pomocy prostych trików wydzielić miejsce do nauki, zabawy oraz mini strefę beauty. Wystarczą lamele, duże lustro i puszysty dywan w ulubionym kolorze. Metamorfoza dziecięcego pokoju nie musi oznaczać generalnego remontu. 

Pokój dla dziewczynki. Zdjęcie ilustracyjnePokój dla dziewczynki. Zdjęcie ilustracyjne pixabay.com

Prezent na Boże Narodzenie dla chłopca - strefa do zabawy 

Zamiast narzekać na ciągły bałagan, warto pomyśleć jak zorganizować przestrzeń tak, aby było miejsce na nadmiar energii. Strefę zabawy dla chłopców można wydzielić w pokoju na przykład przy pomocy drabinek i materaca lub wyznaczyć dedykowaną przestrzeń na poziomie 0, lub w garażu. Mini siłownia lub sala gier w piwnicy może okazać się fantastyczną rozrywką dla całej rodziny. Taka przestrzeń sprawdzi się też podczas ferii i każdego weekendu. 

Pokój nastoletniego chłopca. Zdjęcie ilustracyjnePokój nastoletniego chłopca. Zdjęcie ilustracyjne Shutterstock

Zobacz też: Kiedy powinno się ubierać choinkę? Sprawdź, jaka data będzie najlepsza

Więcej o: